EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  33313  315

 Кандидат у президенти Франції Ле Пен має намір визнати Крим частиною Росії в разі перемоги на виборах

Кандидат у президенти Франції, лідер партії "Національний фронт" Марін Ле Пен у разі своєї перемоги на виборах має намір відновити нормальні відносини з Росією і визнати Крим російським.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Так, після референдуму, який показав згоду народу приєднатися до Росії, я також визнаю Крим частиною РФ. Належність Криму Україні була лише адміністративним питанням радянських часів, півострів ніколи не був українським. Я шкодую про те, що референдум, організований для демонстрації волевиявлення народу півострова, ні сприйнятий у міжнародній спільноті та ООН", - сказала Ле Пен в інтерв'ю, яке публікує у вівторок газета "Известия".

Кандидат у президенти Франції також заявила, що завжди закликала до мирного вирішення українського питання.
"У цій ситуації ЄС чинить негативний вплив, загострюючи напруженість і підтримуючи конфлікт. Для його подолання необхідно, щоб всі гравці сіли за стіл переговорів, а для цього потрібно перестати демонізувати якусь зі сторін", - сказала Ле Пен.

Крім того, Марін Ле Пен назвала "безглуздими" антиросійські санкції.

"Санкції - це досить дурний метод у дипломатії. Всі країни повинні проявляти повагу одна до одної, вести переговори на рівних і приймати компромісні рішення, прийнятні для всіх", - підкреслила кандидат у президенти Франції.

"Я маю намір надати Франції незалежність від США і НАТО і відновлю нормальні відносини між Францією і Росією, зокрема, шляхом зняття несправедливих і неефективних санкцій. Моя мета полягає в тому, щоб зробити Францію вільною, незалежною і шанованою", - заявила Марін Ле Пен.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n423572
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору