EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3248  23
Матеріали за темою:

 Голови Генштабів країн НАТО проведуть широкі дебати про Росію, а також зустрінуться з колегами з України

Найвища військова інстанція НАТО - Військовий комітет - у вівторок і середу проведе в штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу нараду на рівні начальників генеральних штабів, серед інших питань обговорюватимуть політику щодо Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила в Брюсселі прес-служба організації.

У комюніке йдеться, що учасники зустрічі "проведуть дебати про Росію".

У повідомленні наголошують, що начальники генштабів дадуть функціональну оцінку командній структурі НАТО, обговорять питання стану оборони і стримування і реалізацію ініціативи "проекції стабільності".

Крім того, учасники наради розглянуть завдання місії "Рішуча підтримка" в Афганістані і зустрінуться зі своїми колегами з країн "Середземноморського діалогу".

У середу відбудуться засідання комітету з партнерами з Грузії та України. Дискусія з грузинською стороною буде присвячена результатам оборонної реформи і планам реалізації партнерського пакету НАТО-Грузія. Нарада з Україною, повідомляють в комюніке, дозволить оновити оцінку ситуації з безпекою в країні і поблизу її кордонів і розглянути хід реформ у секторах оборони й безпеки.


Також у другий день зустрічі на останньому засіданні начальники генштабів "обміняються поглядами на Росію і на ті виклики, які вона становить для альянсу".

На всіх сесіях наради головуватиме президент Військового комітету генерал армії Петро Павел. Водночас керувати роботою зустрічі будуть генерал армії, верховний головнокомандувач Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Кертіс Скапаротті і генерал ВПС, верховний головнокомандувач із трансформації Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу Дені Мерсьє.

Військовий комітет на рівні начальників генштабів збирається двічі на рік у штаб-квартирі організації в Брюсселі й один раз на рік - в одній із держав-членів альянсу задля аналізу операцій і місій НАТО. Він також консультує Північноатлантичну раду з військових аспектів у тому, що стосується викликів безпеки.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n423569
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору