EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  21322  204

 Дефіцит Пенсійного фонду в 2017 році становитиме 141,5 млрд грн, - Рева

Остаточного варіанту пенсійної реформи поки що немає. На сьогодні в Міністерстві соціальної політики обговорюються різні варіанти та принципи реформи. Говорити про остаточний варіант можна буде лише тоді, коли вона пройде громадське обговорення, розгляд у Кабінеті Міністрів України і буде внесена до Верховної Ради.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

Але пенсійна реформа повинна початися з осучаснення пенсій, вважає міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, метою такої пенсійної реформи є повернення поняття справедливості пенсійного забезпечення. А саме: люди, які все життя працювали і платили внески, не можуть бути в однаковому становищі з тими, хто це робив недостатньо. Крім того, пенсійна система має гостру потребу у створенні стимулів для того, щоб кожен усвідомив необхідність чесної сплати єдиного соціального внеску та, відповідно, розраховував у майбутньому отримувати гідну пенсію.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Це як треба було докеруватися до ручки, щоб побудувати таку трагічну пенсійну систему!", - Гройсман

"Люди нам ставлять просте запитання: "Чому я, відпрацювавши 40-50 років, отримую таку ж пенсію, як і той, хто не має великого стажу роботи?" - каже Андрій Рева. - Як так сталося, що з 12,5 мільйона 8,5 мільйона пенсіонерів отримують мінімальну пенсію? Ця суцільна зрівнялівка вбиває стимул працювати і платити в Пенсійний фонд. Тому ми повинні дати відповідь і через осучаснення пенсій забезпечити повернення соціальної справедливості. І той, хто працював більше і той, хто платив більше внесків, мають отримувати більшу пенсію".

У 2017 році дефіцит Пенсійного фонду становитиме 141,5 мільярда гривень.

Також читайте: Кожен другий українець, який працює, не платить податки до Пенсійного фонду, - Розенко

"Так, це менше, ніж у попередньому році, коли дотація була 145 мільярдів гривень, але це більше, ніж на всю безпеку й оборону країни, що становить 129 млрд грн на цей рік, - каже Рева. - Такий колосальний дефіцит Пенсійного фонду з одного боку унеможливлює підвищення пенсій, з іншого - створює загрозу національній безпеці України. І тому проведення справедливої ​​пенсійної реформи є першочерговим завданням чинної влади. У цьому контексті хочу наголосити, що реформу ми проводимо не для МВФ, не для зовнішніх кредиторів - ця реформа в першу чергу потрібна Україні".

На думку міністра соціальної політики, ця реформа піде на користь і державі, і людям.Источник: https://censor.net.ua/ua/n423541
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору