EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1359  23
Матеріали за темою:

 Німеччина виділить 2,3 млн євро на продовження гуманітарних проектів на сході України

Уряд Німеччини надасть ще 2,313 млн євро на продовження заходів гуманітарної допомоги євангельській організації "Diakonie Katastrophenhilfe" в Україні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу посольства Німеччини.

У попередні роки "Diakonie Katastrophenhilfe", яка виділяє додатково власні кошти на суму майже 260 тис. євро, вже здійснила багато проектів гуманітарної допомоги в Україні та отримала підтримку від Федерального уряду на загальну суму 2,5 млн євро (2015 і 2016 роки).

Також читайте: На гумдопомогу жителям Донбасу в 2017 році потрібно понад $ 200 млн, - ООН

"Заходи допомоги, заплановані на поточний і майбутній роки, передбачають роздачу продуктів харчування, гігієнічних пакетів і предметів щоденного вжитку, психосоціальні консультації, а також підвищення кваліфікації та тренінги з метою поліпшення шансів на ринку праці і сприяння самозайнятості. Проекти спрямовані на контрольовані українською владою частини Донецької та Луганської областей (головним чином уздовж лінії зіткнення), а також на Харківську і Дніпропетровську області та допоможуть соціально уразливим групам населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб, особливо постраждали в результаті конфлікту", - йдеться в повідомленні.

У ході реалізації заходів німецькі волонтери співпрацюють з неурядовими організаціями Український фонд "Добробут дітей" і "Схід SОS", а також координує гуманітарну допомогу з Офісом з координації гуманітарних питань - координатором надання невідкладної допомоги ООН в Україні.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n423203
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору