EN|RU|UK
 Політика України
  73119  361

 "Тільки розмовами займалися", - Порошенко розкритикував діяльність Саакашвілі на посаді голови Одеської ОДА

Під час робочого візиту в Одеську область Президент України розкритикував роботу Одеської ОДА, коли посаду її голови обіймав Міхеіл Саакашвілі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Слухайте, ніхто в країні не чув про якісь складнощі із запуском центрів надання адміністративних послуг. Ніде. Спокійно. Щодо кожного обласного центру. Ось сидять губернатори. Президент хоч якимось центром займався. Тихо. Це навіть не рівень губернатора, це рівень міського голови або голови РДА. І спокійно без будь-яких речей і в абсолютно комфортних умовах працюють. Це нове обличчя влади. Тільки не в Одесі. Максиме (новий глава Одеської ОДА Максим Степанов. - Ред.), я ще раз приїду в одеський центр адмінпослуг, тільки без камер і піару. І хочу бути впевнений, що через кілька місяців він зразково працює. Міська та обласна ради виділять гроші, і ми будемо твердо бачити, що ніяких проблем з цього приводу у нас не існує", - заявив Порошенко.

"55% по Україні сімей оформили собі субсидії. Для чого це робиться? Людина, малозабезпечена людина, яка потребує державної допомоги, за абсолютно простою процедурою пішла у Херсоні, в Запоріжжі, в Миколаєві й оформила собі субсидії. 55%. А скільки у нас в Одеській області оформлено субсидій? А в Одеській області правильно оформлені субсидії мають тільки 17%. Мають право 55%, тому що в Одесі люди живуть не багатше, ніж в інших регіонах України, а оформлено 17%. Ось це показник, яким повинна займатися влада. Адже це захищаються гроші людей, які мають законне право на компенсацію витрат на комунальні тарифи", - додав президент.

"Ще хочу акцентувати, Максиме (новий глава Одеської ОДА Максим Степанов. - Ред.), щодо Одеського аеропорту. Скільки нам обіцяли, що він буде завершений? Три рази терміни переносили. Цього року не тільки будівлю аеропорту має бути завершено, але і смуга, повинна бути, нарешті, розпочата її реконструкція. Ми говорили з міністром. Я звернувся до нього з проханням по-новому організувати тендер, виділити кошти, причому в повному обсязі треба робити за рахунок коштів держбюджету", - зазначив Порошенко.

"Різко зріс рівень злочинності в Одеській області, і нове керівництво поліції сьогодні отримає від мене абсолютно чітке завдання, щоб у координації з обласною прокуратурою, обласною службою безпеки навести і в місті, і в області порядок".

Коментуючи питання будівництва доріг Порошенко заявив: "30% коштів, виділених державою, з кров'ю відірваних від інших регіонів, від платників податків і спрямованих на Одесу, то тендер не організували, то підрядника не знайшли, то проекту немає. А Одеська область не використала більше 300 млн грн коштів, передбачених в бюджеті, тільки розмовами займалися".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n423055
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору