EN|RU|UK
 За кордоном
  86154  162
Матеріали за темою:

 Російські спецслужби зібрали компромат на Трампа, - СNN

Стало відомо, що під час недавньої зустрічі обраного президента США Дональда Трампа з керівниками розвідслужб США майбутньому голові Білого дому було продемонстровано матеріали, в яких йшлося про те, що росіяни мають компромат особисто на нього.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, про це повідомляє CNN із посиланням на офіційні джерела.

Йдеться про те, що російські оперативники заявляли про наявність у них компрометувальної особистої та фінансової інформації на Трампа.

Такі думки було подано на двох окремих аркушах, враховуючи, що їх додавали до загального звіту про російське втручання у вибори у 2016 році.

Частина з них ґрунтується на записах, зібраних колишнім британським розвідником, якому в розвідувальній спільноті США висловили довірливе ставлення.


ФБР зараз перевіряє достовірність і точність цих тверджень, які засновані, головним чином, на інформації російських джерел. При цьому наголошують, що багато суттєвих деталей у записах про Трампа поки не підтвердилися.

Однією з причин, чому керівники розвідувальних структур додали цю інформацію до доповіді, називають необхідність усвідомлення обраним президентим, що такі твердження, пов'язані з ним, циркулюють серед розвідувальних агентств, старших членів Конгресу й інших урядовців у Вашингтоні.

Також розвідка прагнула продемонструвати, що РФ збирає інформацію, яка може становити потенційну небезпеку для обох політичних партій США. Зате вони оприлюднили лише ту інформацію, щоб перешкодити Гілларі Клінтон і демократам.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n422805
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору