EN|RU|UK
 Політика України
  4904  19

 Мінінфраструктури розпочало масштабну реформу морської галузі. Цього тижня буде призначений новий в.о. АМПУ - латвієць Райвіс Вецкаганс, - Омелян

Міністерство інфраструктури України розпочало реформу морської галузі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінфраструктури, про це повідомив глава відомства Володимир Омелян.

За словами міністра, ключовою в цьому процесі є реформа ДП "АМПУ" (Адміністрація морських портів України. - Ред.).

"Незважаючи на неодноразові спроби Уряду та Міністерства інфраструктури України нормалізувати діяльність АМПУ, це державне підприємство залишається зразком неефективності, корупції та зловживань. Виникає багато запитань і з приводу керованості АМПУ. Крім того, такого спротиву з боку керівництва підприємства на будь-які пропозиції міністерства щодо впорядкування його роботи не було, мабуть, ніде. Всі наші рішення блокуються або ігноруються. Тому ми змінюємо керівництво АМПУ, що стане першим кроком у масштабній реформі морської галузі", - наголосив Володимир Омелян.

Також читайте: Мінінфраструктури почне перевірку Херсонського морпорту з 10 січня

Він заявив, що відповідні зміни були анонсовані ним ще на початку грудня 2016 року: "можливо, саме це спонукало керівництво, яке ми наразі змінюємо, виписати собі премії за грудень у розмірі від 700 тис гривень до 1,5 мільйонів гривень на особу. І це тільки офіційні премії. Можна тільки уявити масштаби зловживань на державному підприємстві", - підкреслив Володимир Омелян.

Він також заявив, що з метою нормалізації роботи підприємства Міністерство призначило в.о. Голови ДП "АМПУ" Сергія Гронського: "Це - тимчасовий захід з метою встановлення нормального робочого діалогу між Міністерством та АМПУ, а також зупинки зловживань, які здійснюються на підприємстві. Вже цього тижня буде призначений новий в.о. керівника АМПУ - Райвіс Вецкаганс".

Крім того, міністр зазначив, що зміна керівництва АМПУ - один з етапів реформуванння морської галузі: "Повноцінна реформа передбачає створення Морської адміністрації, яка візьме на себе всі завдання АМПУ. Також буде проведена істотна оптимізація структури і персоналу підприємства. Отже, питання номер один - зміна керівництва, реформа і паралельно з цим - корпоратизація, як цього вимагає українське законодавство".

Райвіс Вецкаганс - громадянин Латвії, має понад 16 років успішної діяльності в управлінні підприємствами сектору транспорту і логістики, пароплавства і фінансових послуг. Обіймав посади члена правління, віце-президента АТ "Латвійське пароплавство", члена правління найбільшого портового терміналу з обробки насипних і генеральних вантажів у країнах Балтії "Rigas Centralais Terminals", голови правління ТОВ "Riga Container Terminal".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n422701
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору