EN|RU|UK
 Політика України
  1624  15

 Розмінування, гуманітарна допомога і підтримка об'єктів життєдіяльності, - у Донецькій ВЦА розповіли, куди спрямують австрійські гроші

Основні напрямки діяльності озвучив заступник голови ВЦА.

Як передає Цензор.НЕТ, заступник голови Донецької ВГА Євген Вілінський в ефірі 112 Україна розповів, куди буде спрямовано кошти гуманітарної допомоги від Австрії.

"Я думаю, вони будуть спрямовані якомога швидше. Основні напрямки діяльності - розмінування, гуманітарна допомога на лінії фронту, підтримка об'єктів життєдіяльності", - сказав він.

Вілінський наголосив, що візит голови ОБСЄ Курца на Донбас є свідченням того, що Україна залишається в центрі уваги європейських політиків.

"Це був дуже знаковий візит. Австрія з 1 січня головує в ОБСЄ, голова прибув в Україну. Це ще одне свідчення, що ситуація в Україні досі в центрі уваги європейських політиків. І особливо був корисним супровід великого пулу близько двох десятків західних ЗМІ, які самі могли побачити руйнування, поспілкуватися з мешканцями", - сказав він.


"Ми були з міністрами на КПВВ "Піщевик" і спілкувалися з жителями Виноградного, Маріуполя, він відвідував об'єкти, де працюють організації з надання допомоги. Важливо було, що він на власні очі переконався, що відбувається. Візит був важливий для обох сторін, ми обговорювали не тільки безпеку, але і подальший розвиток Донецької області. Щодо збройної місії Курц сказав, що це на порядку денному ОБСЄ, тривають серйозні дискусії всередині, і це буде політичне рішення. Остаточного рішення ще немає", - додав Вілінський.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n422222
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору