EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  24130  52

 Останки Олександра Олеся переміщено в депозитарій кладовища до рішення про нове місце поховання, - МЗС

МЗС тримає ситуацію на контролі.

На місці поховання Олександра Олеся в Празі буде похований виходець з України, який доглядав за його могилою. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в прес-служба МЗС України.

"Згідно з вказівкою Президента України Міністерство закордонних справ України через Посольство України в Празі вживає заходів з метою збереження і подальшого перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини, які були ексгумовані. За інформацією МЗС України на місці, де була могила Олександра Олеся, був похований Володимир Михайлишин, виходець з України, який до недавнього часу доглядав за похованням Олександра Олеся і платив необхідну ренту. Після смерті В. Михайлішина його син, як законний спадкоємець, ухвалив рішення про поховання батька в згаданому місці", - йдеться в повідомленні МЗС.

Також читайте: Порошенко доручив МЗС втрутитися в ситуацію з могилою поета Олександра Олеся, - Цеголко

"Після втручання посольства України останки Олександра Олеся і дружини були переміщені в депозитарій кладовища до моменту рішення родичів Олександра Олеся, які проживають в Канаді, про місце захоронення останків."Після відповідного рішення Посольство України в Празі вживатиме всіх заходів для належного перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини", - відзначили в МЗС.

МЗС України тримає питання перепоховання Олександра Олеся на особливому контролі.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n422044
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору