EN|RU|UK
 Економіка
  16583  99

 "Нафтогаз" підписав угоду із Citi та Deutsche банком на отримання кредитної лінії в $ 500 млн для закупівлі газу

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" 30 грудня підписала кредитну угоду із Citi і Deutsche банком на отримання деномінованої в євро відновлюваної кредитної лінії для закупівлі газу в сумі, еквівалентній 500 млн доларів США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент з корпоративних комунікацій НАК "Нафтогаз України".

Як зазначається, ця кредитна лінія забезпечується гарантією Світового банку, що, у свою чергу, забезпечується державною гарантією в рамках формування енергетичного фонду згідно з постановою №876 Кабінету Міністрів від 30 листопада 2016 року.

Дія кредитної лінії становить чотири роки: два роки на закупівлю газу і два роки на погашення кредиту. Гарантія Світового банку та кредитна лінія є економічно вигідними в порівнянні з іншими кредитними угодами Нафтогазу. За умовами фінансування за цією кредитною лінією, Нафтогаз і надалі купуватиме газ за чинними контрактами, змінивши форму оплати з передплати на оплату після поставки. Підтвердженням щодо оплати після поставки для постачальників будуть акредитиви, що будуть випускатися Citi та Deutsche банком та при здійсненні оплати перетворюватись на кредити. Нафтогаз здійснюватиме погашення цих кредитів протягом дванадцяти місяців з моменту їх надання. Світовий банк гарантує повернення цих кредитів міжнародним комерційним банкам.

Читайте також: "Коболєва у відставку": під "Нафтогазом" пройшов пікет проти нинішнього керівництва компанії

НАК зможе скористатися цією кредитною лінією для закупівлі газу як на західному, так і на східному напрямку. Відповідні рішення будуть прийматися на основі конкурентоспроможності пропозицій на поставку газу.


"Ці кошти допоможуть "Нафтогазу"забезпечити стабільні поставки газу українським споживачам протягом цієї зими", - прокоментував глава правління НАК Андрій Коболєв.

У департаменті з корпоративних комунікацій нагадали, що в 2015 році "Нафтогаз України" отримав відновлювану кредитну лінію на $ 300 млн від Європейського банку реконструкції та розвитку на закупівлю газу у європейських постачальників.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n422021
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору