EN|RU|UK
 Політика України
  178046  498

 "Ваша недбалість забрала більше життів українців, ніж війна", - директор Інституту серця Тодуров про діяльність глави МОЗ Супрун

Український кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров різко розкритикував роботу чиновників Міністерства охорони здоров'я і глави відомства Уляни Супрун, поклавши на них відповідальність за десятки смертей громадян України.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Ви є членами уряду сорокамільйонної європейської країни - України. Безвідповідальність заяв, непродуманість рішень, авантюризм у стратегії розвитку - ось що ми бачимо в останні місяці роботи МОЗ", - зазначив Тодуров.


Він підкреслив, що програма щодо серцево-судинних захворювань передбачала закупівлю на 364 млн грн швидкопомічних витратних матеріалів, які могли врятувати десятки тисяч життів, але закупівля так і не була проведена Міністерством охорони здоров'я.

"Ви не провели цю закупівлю. Я абсолютно відповідально заявляю (і можу це повторити в суді), ваша недбалість забрала більше життів українців, ніж війна за останні роки. Ви розумієте свою відповідальність (зокрема і кримінальну) за халатне ставлення до своїх обов'язків? І це тільки за програмою ССЗ. Що казати про інші?


Ви, здається, вирішили лікувати онкологію профілактикою? Ваш заступник, Лінчевський, заблокував роботу Інституту серця. Не підписав жодного офіційного документа за останні 4 місяці. Уже четвертий місяць він відмовляє нам у відкритті філій в Донецькій та Луганській областях, де населення і військові взагалі залишилися без кардіохірургічної допомоги. Це просто знущання над людьми. Ви особисто відмовили нам у програмі "штучне серце" (представленої в ролику привітання Президента, як найкраще досягнення України в 2016 році) навіть після звернення до вас кількох народних депутатів. Ви, урядовці, яких ми найняли на роботу, відгородилися від фахівців новою охороною і просто фізично не пускаєте нас у будівлю МОЗ! Водночас ви поводитесь, як аніматори в дешевому турецькому готелі!!! І вам смішно? Після стількох смертей з вашої вини? Біжіть, поки я не подав на вас до суду", - резюмував Тодуров.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n421947
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору