EN|RU|UK
 Політика України
  268284  1367

 Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО і прийняти вибори в ОРДЛО, - Пінчук

Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, як вона є, і провести місцеві вибори.

Про це в колонці для The Wall Street Journal написав український підприємець Віктор Пінчук, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, Україна зараз опинилася в нових геополітичних умовах у зв'язку з перемогою Дональда Трампа на виборах у США і майбутніми виборами у багатьох країнах Європи, результати яких можуть бути непередбачуваними.

Готовність українців захищати свої цінності - це добре, вважає Пінчук, але потрібно адаптуватися до нових умов і, можливо, піти на деякі поступки заради досягнення миру і стабільності в країні.

"Ми підтримуємо наші позиції, що Крим - це Україна і він повинен повернутися. Але Крим не повинен перешкодити досягненню угоди про закінчення війни на сході на базі справедливості. Пройде 15-20 років, щоб забезпечити достатнє економічне зростання, стабілізувати інфраструктуру, соціальну захищеність і фінансову систему. Тоді всі в Криму захочуть жити в Україні", - зазначив він.

Одним із компромісів Пінчук вважає вибори на Донбасі.

"Конфлікт на сході прийшов іззовні і не є рухом за автономію або громадянською війною. Умови для чесних виборів на Донбасі будуть створені тільки за повного контролю України над своєю територією. Але, можливо, нам потрібно проігнорувати цей факт і прийняти місцеві вибори. Такий компроміс може виявитися скиданням з рахунків тих східних українців, які постраждали. Але якщо це необхідно для демонстрації прихильності України до ідеї мирного возз'єднання, тоді нам, можливо, доведеться піти на цей компроміс і врятувати тисячі життів", - пише Пінчук.

Інші поступки, на думку Пінчука, це тимчасова відмова від якнайшвидшого членства в ЄС і прийняття того факту, що Україна в найближчому і надалі майбутньому не стане членом НАТО.

"Життя українців, які ми врятуємо, вартують цих болючих компромісів, про які я написав. Ми повинні повторно довести, що Україна може брати участь у вирішенні власних проблем і глобальних викликів як член міжнародної коаліції", - написав Віктор Пінчук.

Полный текст колонки читайте на англоязычной версии Censor. NET.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n421714
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 14 з 14
<<<6 7 8 9 10 11 12 13 14
Сторінка 14 з 14
<<<6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
 
 
 
 вгору