EN|RU|UK
 Політика України
  22730  169

 "Це зробить банківський сектор сильнішим і стабільнішим", - заява країн G7 про націоналізацію "ПриватБанку"

Посли країн "Великої сімки" (G7) вважають націоналізацію "ПриватБанку" правильним кроком.

Про це йдеться в спільній заяві країн G7, оприлюдненій на сайті посольства Японії, передає Цензор.НЕТ.

"Ми вітаємо і схвалюємо діяльність Голови Національного банку України, Прем'єр-міністра, Міністра фінансів та Президента за їх провідну роль і постійні зусилля з очищення банківського сектору і стабілізації економіки. Рішення Уряду націоналізувати "ПриватБанк" - важливий і необхідний крок у цьому процесі, який допоможе забезпечити дотримання єдиних регуляторних економічних нормативів всіма банками України. це зробить банківський сектор сильнішим і стабільнішим. Націоналізація - це також механізм, за допомогою якого Уряд України може гарантувати захист вкладів домогосподарств і законного бізнесу і забезпечити безперешкодний доступ клієнтів "ПриватБанку" до банківських послуг. Очищення банківського сектору України - це важлива складова більш широких зусиль з проведення реформ. Ми і надалі розраховуємо підтримувати Україну і вести спільну роботу для забезпечення макроекономічної стабільності, поліпшення інвестиційного клімату та допомоги народу України в його розвитку на шляху до економічного процвітання", - сказано в заяві .


Також читайте: "Я не зміг заплатити навіть за телефон, але гроші в " ПриватБанку" поки не буду чіпати", - нардеп Борислав Береза

Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.

За даними НБУ, загальна потреба "Приватбанку" в капіталі становить 148 млрд гривень. А голова Мінфіну Данилюк зазначив, що після того як "Приватбанк" повністю стабілізується, держава планує цей банк продати. У свою чергу, президент Порошенко заявив: "Держава гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканність і цілісність їхніх грошей".


Источник: https://censor.net.ua/ua/n420042
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору