EN|RU|UK
 Політика України
  9525  83

 Зараз важливо, щоб процес супроводжували зусилля з максимального погашення пов'язаних кредитів, - МВФ про націоналізацію "Приватбанку"

Міжнародний валютний фонд вітає рішення націоналізувати Приватбанк.

Про це йдеться в заяві фонду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Сьогоднішнє рішення української влади націоналізувати Приватбанк є важливим кроком у їхніх зусиллях щодо збереження фінансової стабільності. Це рішення було ухвалено задля безперебійної роботи банку, враховуючи його системну роль у фінансовій системі України, а також у зв'язку з недостатніми зусиллями щодо зміцнення достатності капіталу останніми місяцями", - цитують у повідомленні директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард.


Вона вважає, що забезпечення відповідності всіх українських банків нормативним вимогам НБУ має важливе значення для підтримки суспільної довіри до банківської системи.

"Зараз важливо, щоб процес націоналізації супроводжували жорсткими зусиллями з максимального погашення пов'язаних кредитів, а також призначенням незалежної управлінської команди, щоб відновити життєздатність банку, зводячи до мінімуму витрати держави і платників податків", - зазначає Лагард.


МВФ і далі підтримуватиме Україну в її зусиллях зі створення сильних інститутів, підвищення прозорості та просування структурних реформ, які мають вирішальне значення для досягнення міцного і стійкого економічного зростання.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n420020
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору