EN|RU|UK
 Економіка
  46505  256

 Рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів, - перший заступник голови правління банку

Перший заступник Голови Правління "Приватбанку" Олег Гороховський заявив, що рішення про добровільну і мирну передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також читайте: "Приватбанк" очолить екс-міністр фінансів Шлапак, - заступник голови банку Горохівський

"Буде багато офіційних коментарів і заяв щодо цієї ситуації. Думаю, коли пристрасті вляжуться, я напишу докладніше, як це все відбувалося і як ми працювали останні 3 роки. Поки напишу, не надто вдаючись у подробиці. Звичайно, банку потрібна була докапіталізація і покращення застав під кредити. І був план, розписаний до 2018 року. Але щоб його виконувати неодмінною умовою була стабільна, прибуткова робота банку і бездоганна платіжна дисципліна. І банк працював безперебійно і прибутково. Хоча після початку військових дій і на тлі падіння економіки ми пережили сім інформаційних атак. Кожна атака приводила до відтоку коштів фізичних осіб і корпоративних клієнтів. Кожна з цих атак була би смертельною для будь-якого іншого банку", - написав він.


"Найпотужнішою була остання атака. Щодня ми оновлювали рекорди за кількістю коштів, виданих переляканим клієнтам у банкоматах і відділеннях. Наша мережа банкоматів останні дні видавала понад 2 мільярди гривень на день. При тому, що попередні рекорди ледь дотягували до 1,5 мільярда в найбільш пікові дні. Наші героїчні інкасатори та касири кас перерахунку працювали цілодобово, незважаючи на втому і погодні умови. Нам так не хотілося нікого підводити. Ми отримали стільки слів підтримки. І заради цього, можливо, варто було через це пройти. Дотепер ми не порушили жодного зобов'язання перед клієнтами. У черзі на ранок понеділка немає жодного не виконаного клієнтського платежу. Рішення про добровільну і мирну передачу банку у власність держави було ухвалено в той момент, коли ми зрозуміли, що цю інформаційну атаку ми можемо не пережити і що під загрозою можуть опинитися наші Клієнти", - заявив Гороховський.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n419930
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору