EN|RU|UK
 Політика України
  51294  711

 Найкращим стримуючим фактором проти озброєного злочинця є озброєний громадянин, - Луценко

Генпрокурор Юрій Луценко впевнений, що найкращим стримуючим фактором проти озброєного злочинця є ймовірність озброєного громадянина, але лише при легальності походження зброї.

Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Як тільки високопоставлені чиновники, які порушили закон, отримають реальні терміни ув'язнення - ми житимемо в кращій країні, - Луценко

Говорячи про результати роботи ГПУ, Луценко повідомив, що "державі повернуто 8,6 млрд грн, 58 тисяч га землі, до суду направлено 1500 звинувачень у корупції, причому 500 осіб відсторонено від посад".

За кримінальними звинуваченнями винними визнано 70 тисяч осіб, що свідчить про зростання злочинності.

"При цьому спостерігається стійка тенденція до падіння кількості навмисних убивств. Добра новина для тих, хто як і я, виступає за розширення дозволу на володіння зброєю. Я ще з часів МВС за це відкрито виступаю. Мене багато колег критикували. Тепер ми бачимо вже другий рік падіння кількості вбивств у країні, яка наводнена зброєю. Чому так сталося, нехай говорять спеціалісти. Я впевнений, що найкращим стримуючим фактором проти озброєного злочинця є ймовірність озброєного громадянина. Звичайно, необхідно слідкувати за легальністю походження зброї, за тим, щоб вона не потрапила до рук раніше судимих, нарко - та алкозалежних осіб. Та факт є факт. Другий рік поспіль меншає замовних убивств та взагалі злочинів проти особи", - зазначив Луценко.

У той же час, за словами Луценка, в країні різко зростають тяжкі злочини проти власності.

"Це погана новина. Загалом на 30% більше по країні злочинів проти власності порівняно з минулим роком. В цілому це 374 тисячі випадків. Із них 185 тисяч тяжких злочинів проти власності. Три чверті цих правопорушень становлять крадіжки. Це 288 тисяч. Наполовину збільшилися крадіжки, скоєні з квартир. Це 23 тисячі. На третину зросла кількість грабежів - до 24 тисяч. На 22% - розбійних нападів. Це 3,3 тисячі. Розбійних нападів формально - найменша чисельність, але це найтяжчі злочини в цій категорії. Такого їх росту не було ніколи", - наголосив Генпрокурор.

Читайте також: Фінальний удар по вбивству радянської системи - це відокремлення прокурорів і слідчих, - Луценко

Повний текст інтерв'ю з Юрієм Луценком читайте ТУТ.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n418341
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору