EN|RU|UK
 Економіка
  35203  196

 Сьогодні в Україні починає формуватися повноцінний енергетичний ринок, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначає про початок формування повноцінного енергетичного ринку в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

За словами Гройсмана, у жовтні французька компанія Engie підписала угоду з "Укртранснгазом" про зберігання газу в українських сховищах. Крім того, нещодавно договори з Україною уклали також Trading SA (Швейцарія) і TrailStone Energy LLC.

"Ще нещодавно годі було навіть сподіватись на таке, а сьогодні в Україні починає формуватись повноцінний енергетичний ринок. А ринок - це конкуренція, і в тому числі, конкурентні ціни для споживачів. Формування повноцінного енергетиного ринку, зростання обсягів власного видобутку газу, впровадження енергоефективності, збільшення надходжень від державних компаній в бюджет - усе це наслідки тих рішень по оздоровленню енергетичного сектору, які ми приймаємо. Рішень, які в кінцевому рахунку роблять Україну більш сильною і незалежною, а державі дозволяють поступово піднімати рівень соціальних стандартів", - написав він.

Також читайте: "2017 рік має стати початком повноцінного економічного зростання", - Гройсман

Також Гройсман додав, що бідною Україну зробили саме багаторічні схеми відмивання державних коштів у кишені олігархів.

"Коли нас критикують за те, що сьогодні 6,5-7 млн домогосподарств будуть отримувати субсидію, то я б хотів відповісти - не нові ціни зробили українців бідними. Бідною нашу країну робили багаторічні схеми вимивання державних коштів в кишені олігархів, які прикривались ніби-то дешевим газом. Сьогодні ми ці схеми ламаємо, незважаючи на шалений опір тих, хто був причетний до їх створення. І такі новини, які ми зараз отримуємо, підтверджують, що ситуація змінюється і з кожним днем ці зміни будуть більш і більш відчутними", - написав Прем'єр.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n416790
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору