EN|RU|UK
 Київські новини
  150825  402
Матеріали за темою:

 "Ніякої помилки або неточності немає", - "Київенерго" про платіжки за опалення

У компанії зазначили, що у випадку із завищеними платіжками "жодної помилки або некоректності немає".

Енергогенерувальна компанія "Київенерго", яка постачає теплову й електричну енергію споживачам столиці України, пояснює високі рахунки за опалення для будинків без будинкового приладу обліку теплової енергії методикою, ухваленою Кабінетом міністрів, згідно з якою тариф розраховують із прив'язкою до середньомісячної температури і кількості днів опалювального періоду. Про це на прес-конференції повідомив комерційний директор "Київенерго" Євген Бушма, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Є особливість, пов'язана з постановою Кабміну від 19 грудня минулого року. Ця постанова враховує два ключові чинники: кількість днів, коли опалення в місяці, і температуру навколишнього повітря відносно до температури, що закладена в тариф", - сказав Бушма.

"Жодної помилки або некоректності немає", - додав він.

Дивіться: За завищені рахунки в платіжках українців будемо жорстко карати штрафами, аж до кримінальної відповідальності, - Гройсман. ВIДЕО

Він зазначив, що в тариф було закладено прогнозний температурний показник +8,1 градусів, а при розрахунку вартості опалення використовувався температурний показник жовтня +6,5 градусів.

"Більше того, у тарифі на жовтень закладено 15 днів, з урахуванням того, що ми почали опалювальний період до 15-го числа, кількість днів опалення в деяких випадках більша, ніж тарифна. Це теж за цією формулою збільшує нарахування", - зазначив він.

Також він повідомив, що для близько 650 будинків із будинковими лічильниками були нараховані рахунки за нормами споживання, через те, що співробітники "Київенерго" не змогли отримати доступ до лічильників. Він зазначив, що таким будинкам дані нарахування будуть скориговані.

При цьому, в будинках, де встановлені будинкові прилади обліку, нарахування проводяться виходячи з того, скільки будинок спожив теплової енергії за показаннями приладу обліку.

Також читайте: У Києві припинено розсилку платіжок за опалення, в рахунку були закладені неправильні тарифи, - Розенко

"Фактично те, що відображено на лічильнику, то люди і отримають у платіжках", - сказав він, додавши, що з 9 тисяч будинків, які обслуговує "Київенерго", 1,8 тисячі не мають приладів обліку.

"У місті Києві є близько 700 будинків, де лічильники встановити технічно неможливо", - зазначив Бушма.

Присутній на прес-конференції заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв запевнив, що до кінця року у всіх будинках Києва будуть встановлені прибудинкові лічильники.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У Києві переглянуть відправлені платіжки за опалення

"До кінця року ми плануємо 100% обладнати лічильниками будинки, які у сфері управління міста, а також будинки житлово-будівельних кооперативів і об'єднань співвласників багатоквартирних будинків", - сказав він.Источник: https://censor.net.ua/ua/n415246
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору