EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  221156  573

 Путін вивів Росію з угоди про Римський Статут Гаазького трибуналу

Путін видав розпорядження про відмову РФ брати участь у Римському статуті Міжнародного кримінального суду (Гаазький трибунал, Нідерланди).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

Президент РФ Володимир Путін видав розпорядження, згідно з яким Росія відмовляється бути учасницею Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Ситуація в Криму рівнозначна збройному конфлікту між Україною і РФ, - Гаазький трибунал

"Прийняти пропозицію Мін'юсту Росії, узгоджену з МЗС Росії та іншими зацікавленими федеральними органами виконавчої влади, з Верховним Судом РФ, Генеральною прокуратурою РФ і Слідчим комітетом РФ, про направлення Генеральному секретарю ООН повідомлення про намір РФ не ставати учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду", - йдеться в розпорядженні президента, опублікованому на офіційному порталі правової інформації.

Крім того, президент доручив МЗС РФ направити Генеральному секретарю ООН відповідне повідомлення.

Це розпорядження набуває чинності з дня його підписання.

Також читайте: Гаазький суд перегляне справу про спробу придушення Євромайдану, - адвокат

Римський статут ухвалила Дипломатична конференція повноважних представників під егідою ООН у Римі 17 липня 1998 року, його підписали від імені Російської Федерації 13 вересня 2000 р.

15 листопада стало відомо, що прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда у своєму звіті за попереднім розслідуванням української справи визнала ситуацію на території Криму і Севастополя рівнозначною міжнародному збройному конфлікту між Україною і Російською Федерацією, яка, відповідно, підпадає під дію Римського статуту. У документі дії Росії на півострові в березні 2014 визнано окупацією.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n415220
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору