EN|RU|UK
 Політика України
  91512  225

 Заяву Марушевської на звільнення "за згодою сторін" не прийнято, - Насіров

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров оприлюднив інформацію про те, що заяву Юлії Марушевської про звільнення з формулюванням "за згодою сторін" не прийнято.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "Сьогодні день гучних заяв.

Марушевська виклала в Інтернеті заяву про своє звільнення за згодою сторін. Для уникнення неоднозначності ситуації хочу заявити - в такому вигляді заява про звільнення не прийнятна.

Марушевська заявляє, що звільняється через тиск та гальмування реформ. За весь час роботи ми навіть не побачили плану тих нібито реформ.

Звільнення Марушевської можливе лише після передачі справ і документів у порядку, встановленому чинним законодавством, із дотриманням усіх необхідних умов. Створено спеціальну комісію.

На сьогодні наше завдання - знайти відповідальне керівництво для Одеської митниці і протягом 3 місяців показати, як швидко можливо здійснювати реформи і наповнювати державний бюджет. Ми і надалі продовжуємо роботу з реформування служби, наповнення бюджету, зупинити цей процес ми не маємо морального права.

За 10 місяців 2016 року Одеська митниця - це одна з митниць, якою не виконувався план надходжень до бюджету, в той час як у цілому митницями перевиконано план на 12,1 млрд грн".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Марушевська подала у відставку з поста голови Одеської митниці
Источник: https://censor.net.ua/ua/n414943
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору