EN|RU|UK
 Політика України
  3373  26

 Уряд оголосив конкурс на посади держсекретаря Кабміну і п'ятьох його заступників

Кабінет міністрів України оголосив конкурс на посаду державного секретаря Кабміну, його першого заступника і ще чотирьох заступників.

Згідно з розпорядженням №809 від 9 листопада, посадовий оклад держсекретаря Кабміну становить 13 267 грн, його першого заступника (виконує обов'язки держсекретаря в разі його відсутності) - 12 320 грн, заступника - 11 372 грн, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Кандидат на посаду повинен мати ступінь магістра, загальний стаж роботи - щонайменше 7 років; досвід роботи на посадах державної служби категорій "А" або "Б" чи на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері - щонайменше 3 роки.

Читайте також: Кабмін оголосив конкурс на держсекретарів ще 9 міністерств

Також кандидат повинен вільно володіти державною мовою, мати знання в сфері законодавства, зокрема, законодавства, що регулює питання взаємодії державних органів, а також законодавство ЄС у сфері державного управління.

Кандидат має знати вимоги трудового законодавства та законодавства про держслужбу, регламент уряду.

Крім того, кандидат повинен мати лідерські навички: встановлення цілей, пріоритетів і орієнтирів; стратегічне планування; вміння працювати з великим обсягом інформації і здатність виконувати одночасно кілька завдань; ведення ділових переговорів; досягнення кінцевих результатів.

Також читайте: Кабмін призначив Дєєву заступником міністра внутрішніх справ з євроінтеграції

Кандидат повинен мати і певні особисті якості: принциповість, рішучість і вимогливість під час ухвалення рішень; спрямованість на служіння суспільству, захист національних інтересів; системність; інноваційність і неупередженість; самоорганізація і саморозвиток; вміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи від кандидатів на посади приймають до 18 години 2 грудня 2016 року.

Сам конкурс відбудеться 13 грудня 2016 о 10:00 у Києві за адресою вул. Прорізна, 15.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n414322
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору