EN|RU|UK
 Політика України
  7825  21
Матеріали за темою:

 Нову систему центрів управління патрулями буде введено в Києві, Дніпрі та Харкові, - Аваков. ФОТОрепортаж

Така практика вже давно використовується правоохоронними органами Японії, де функціонує єдиний злагоджений механізм - центр управління патрулем, аналітичні служби і call-центр.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС, про це сьогодні, 1 листопада, під час візиту в Дніпро заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, в цьому процесі допомогу надаватимуть іноземні партнери, а концепт української системи буде розроблятися вітчизняними фахівцями з урахуванням специфіки та досвіду нашої країни.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Патрульна поліція Києва перейде на посилений режим, - Зозуля

"Такий комплексний підхід, реалізований у найбільших містах Японії, дуже ефективний. Японія сьогодні - найбезпечніша в кримінальному сенсі країна. І ми ставимо собі таку мету, - зазначив Арсен Аваков. - Дніпро - одне з передових міст, поряд із Харковом і Києвом, де ми будемо таку систему впроваджувати".

Зокрема, з минулого року в Дніпрі вже діє система управління нарядами - ситуаційний центр при ГУНП у Дніпрі. Основними завданнями цього центру є збір, аналіз та обробка інформації, а також організація системи контролю, яка дозволить здійснювати взаємодію між підрозділами. Окрім криміногенної ситуації, працівники центру вивчають соціальні, політичні, економічні та інші чинники, які можуть вплинути на сплеск злочинності. Особлива увага приділяється районам області, що межують із територією проведення антитерористичної операції.

Також читайте: До літа наступного року всі МРЕВ буде ліквідовано і повністю замінено центрами нового зразка, - Аваков

"Дніпро став першим місто в Україні, де було запроваджено таку технологію. На черзі - інші міста", - сказав глава МВС Арсен Аваков. Він додав, що в майбутньому, крім створення таких центрів в інших областях України, планується налагодження координації між цими центрами та постійний обмін оперативною інформацією. Це дозволить оперативніше розкривати й викривати злочинні групи, які мають міжнародні чи міжрегіональні зв'язки.

Фахівці центру користуються різними програмними апаратними комплексами, в тому числі і власним програмним комплексом ГУНП, який об'єднує різні бази даних. Це дозволяє реагувати на злочини в режимі реального часу, встановлювати коло підозрюваних або місцезнаходження розшукуваних і передавати інформацію оперативним працівникам".

Читайте також: Дніпро став другим містом в Україні, в якому відкривають сервісний центр МВС, - Філатов. ФОТО (оновлено)

мвд полиция патрульная

мвд полиция патрульная

мвд полиция патрульная

мвд полиция патрульная

Источник: https://censor.net.ua/ua/n413163
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору