EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  10813  31

 Міносвіти заборонило використовувати в школах непатріотичний посібник із російської мови для 3 класу

Міністерство освіти і науки вилучило з навчального процесу посібник з російської мови для 3 класу через невідповідність його змісту патріотичним принципам виховання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти.

"Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН скасувала гриф "Схвалено для використання у загальноосвітніх закладах" навчальному посібнику "Русский язык. 3 класс: отрывные карточки: к учеб. Е. И. Самоновой, В. И. Стативки, Т. В. Поляковой" (автор Коченгина М. В.), що був надрукований видавництвом "Ранок" у січні 2014 року", - сказано в повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Під час закупівлі підручників Міносвіти зобов'яже видавництва випускати електронну версію, - Гриневич

Відповідний лист про неможливість використання цього посібника у навчально-виховному процесі через невідповідність змісту сторінок про державні символи Росії засадам патріотичного виховання учнів уже розіслано обласним органам управління освіти, ректорам/директорам інститутів та академій післядипломної педагогічної освіти, директорам науково-методичних центрів і завідувачам методичних кабінетів.

Також читайте: Новий стандарт початкової школи буде презентовано у травні 2017 року, - Гриневич

Також повідомляєть, що видавництвом "Ранок" уже вилучено зазначений посібник з продажу. В Інституті модернізації змісту освіти зазначають, що загальноосвітнім навчальним закладам забороняється працювати за вищезазначеним підручником "без відповідної заміни текстового матеріалу на с.10".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n409155
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору