EN|RU|UK
 Економіка
  1324  3

 Маріупольський порт наростив перевалку зерна на 114,3%, - начальник порту Олійник

За 8 місяців цього року через Маріупольський порт відвантажено 263,2 тисяч тонн зернових, що у понад два рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Про це заявив директор державного підприємства "Маріупольський морський торговельний порт" Олександр Олійник.

"За 8 місяців ми вже перевалили 263,2 тисячі тонн зернових - це на 114,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року", - зазначив Олександр Олійник.

За його словами, головна проблема підприємства в тому, що через бойові дії порт опинився повністю відрізаним від вантажовласників на півночі регіону: через це перевалка вугілля впала на 87,9%, а руди - на 40,1 %. "Ми подивилися на ситуацію ширше. Україна - 2-й за величиною експортер зерна у світі. Так що своє майбутнє ми пов'язуємо з перевалкою аграрних вантажів. До того ж у них висока дохідна ставка, що також нам вигідно", - пояснив переорієнтацію директор порту.

Загалом, зазначив він, минулий рік видався для підприємства, розташованого в зоні АТО, найважчим за останні 20 років. "Перевалка вантажів за минулий рік склала всього 8,5 млн. тонн. У цьому році план по перевалці у нас трохи вище - 8,8 млн. тонн. Так, за 8 місяців ми переробили майже 4,6 млн. тонн - 77,6% від минулого року", - підсумував Олександр Олійник.

Як повідомляли, ДП "Маріупольський морський торговельний порт" входить у перелік найбільших портів України. Потужності порту дозволяють переробляти понад 17 млн. т вантажів на рік. Порт цілорічно відкритий для заходу суден довжиною до 240 м і осадкою до 8 м. Територія порту становить 73,2 га, довжина причальної лінії - 4,2 км. Порт має сучасні термінали і комплекси. Ефективність діяльності порту підтверджена сертифікатами ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001 та іншими.Источник: https://censor.net.ua/ua/n408419
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору