EN|RU|UK
 Суспільство
  1737  5

 Мінсоцполітики розробило порядок психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників АТО і членів їхніх сімей (оновлено)

Міністерство соціальної політики розробило порядок психологічної реабілітації та психосоціального супроводу учасників АТО і членів їхніх сімей.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це на прес-конференції повідомив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко.

"На Україну це питання "впало" раптово, ми були не готові реабілітувати таку велику кількість осіб, які постраждали внаслідок конфлікту. У нас не було ні фахівців, ні системи навчання, ні стандартів ... і ми йдемо до затвердження порядку", - сказав він.

Цей проект розробляють у рамках спільного проекту Мінсоцполітики та координатора проектів Організації з безпеки і співпраці в Європі в Україні "Відповідь на загрози соціальної безпеки в Україні в результаті конфлікту".

Згідно з проектом порядку, він стосуватиметься військових, які брали участь в АТО або виконували службові бойові завдання в екстремальних обставинах, а також членів їхніх сімей, зокрема членів сімей зниклих безвісти чи полонених учасників АТО.

Порядок спрямовано на психосоціальний супровід, психологічну реабілітацію і медико-психологічну допомогу.

Читайте також: Понад 100 українських поранених військових пройшли курс реабілітації в Литві

Надання психологічних послуг передбачають за 5 рівням залежно від результатів діагностики.

Документ визначає проведення моніторингу психологічного стану учасників військових конфліктів і членів їхніх сімей.

Цей порядок затверджуватиме постанова Кабінету Міністрів, якою також затвердять перелік психологічних послуг, вимоги до тих, хто буде надавати відповідні послуги, вимоги до організацій та установ, які зможуть надавати ці послуги і порядок використання державних коштів на ці цілі.

Прогнозують, що цей порядок буде схвалено і почне працювати з січня 2017 року.

Як повідомляли, раніше Кабінет Міністрів затвердив порядок використання коштів трастових фондів Організації Північноатлантичного договору (НАТО) для виконання імплементаційної угоди з Організацією НАТО з підтримки і постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n408004
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору