EN|RU|UK
 Політика України
  12147  21

 Українська сторона СЦКК озвучила умови розведення військ: повне припинення вогню протягом 7 діб і постійний моніторинг процесу з боку ОБСЄ

Українська сторона СЦКК опрацьовує виконання "рамкових рішень Тристоронньої контактної групи з розведення сил і засобів".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО.

"Військовослужбовці української сторони СЦКК провели рекогносцировку у зазначених районах відведення із визначенням можливих місць розгортання спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. На думку української сторони Спільного центру СММ, ОБСЄ має відігравати ключову роль у процесі моніторингу та верифікації процесу розведення сил та засобів. Наразі триває узгодження окремих технічних питань. З метою забезпечення цілодобового моніторингу обстановки на визначених ділянках, в українській стороні СЦКК здійснено перерозподіл особового складу та автомобільної техніки. Опрацьовані питання взаємодії та зв'язку з СММ ОБСЄ з метою оперативного вирішення питань. Українська сторона готова до виконання "Рамкового рішення", - йдеться в заяві СЦКК.

Читайте також: Терористи обстріляли Станицю Луганську, де заплановано розведення сторін, - прес-офіцер

"Розведення сил і засобів з української сторони у зазначених ділянках буде здійснюватися у повній відповідності із "Рамковим рішенням" за умови цілковитого виконання зазначених у документі умов: 1. Повне припинення вогню упродовж 7 діб для кожної з конкретних ділянок розведення, вказаних у додатку до цього "Рамкового рішення". 2. Постійний моніторинг процесу розведення сил і засобів з боку СММ ОБСЄ", - наголосили в СЦКК.

"СЦКК і далі сприяє повному припиненню вогню, оперативно реагує на можливі факти перешкоджання здійсненню моніторингу і верифікації СММ ОБСЄ та забезпечує безпеку спостерігачів СММ ОБСЄ. Збройні Сили України суворо дотримаються режиму припинення вогню та неухильно виконують відповідні пункти Мінських домовленостей", - резюмували в СЦКК.

Також читайте: Україна готова постійно і безстроково підтримувати режим припинення вогню, - СЦКК
Источник: https://censor.net.ua/ua/n407984
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору