EN|RU|UK
 Суспільство
  17660  273

 24,8% українців висловилися за розрив дипвідносин із РФ, проти - 55%, - опитування Центру Разумкова

55% громадян України виступають проти розриву дипломатичних відносин із Росією, підтримують цю ідею 24,8%.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це свідчать результати опитування, яке провів Центр Разумкова.Джерело:http://ua.censor.net.ua/n407846

Розрив дипломатичних відносин підтримує більшість жителів Західного регіону, не підтримує більшість мешканців Донбасу, сходу, півдня і відносна більшість жителів Центрального регіону.

Частка прихильників введення візового режиму з Росією порівняно з березнем 2015 року скоротилася із 46,7% до 29,0%, а частка супротивників зросла з 40,6% до 52,1%. Цю ідею підтримують більшість жителів Західного регіону, не підтримують більшість жителів Донбасу, сходу, півдня і відносна більшість мешканців Центрального регіону.

48,5% респондентів виступають проти заборони на ввезення в Україну будь-яких товарів, вироблених у Росії. За таку заборону виступають 33,6% опитаних. Підтримують заборону більшість мешканців Західного регіону, не підтримують більшість жителів сходу, півдня і Донбасу. У Центральному регіоні частки тих, хто підтримує, і тих, хто не підтримує таку заборону, приблизно однакові.

Також читайте: Російські "вибори" в окупованому Криму не вплинуть на питання розриву дипвідносин із РФ, - Клімкін

50,6% опитаних підтримують ідею націоналізації нерухомості і підприємств, які належать російському бізнесу, близькомудо керівництва РФ. Проти цього виступають 26,1% опитаних. За націоналізацію виступає більшість жителів Західного і Центрального регіонів, відносна більшість мешканців Східного регіону, проти - відносна більшість жителів півдня. На Донбасі частки тих, хто підтримує, і тих, хто не підтримує цю ідею, приблизно однакові.

Дослідження проводили з 9 по 14 вересня 2016 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірку будували як багатоступеневу, випадкову з квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводили у 118 населених пунктах (67 міських і 51 сільських). Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.Источник: https://censor.net.ua/ua/n407856
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору