EN|RU|UK
 Економіка
  5557  26

 На Харківщині поліція відмовляється виконувати рішення суду про зняття арешту з продукції "Галпідшипника", - "Дзеркало тижня"

Заарештувавши під надуманим приводом продукцію на суму понад 200 тис. доларів, слідчий відділ Холодногірського відділення харківської Нацполіціі вже понад 3 тижні відмовляється виконувати розпорядження суду про зняття арешту.

Як повідомляє "Дзеркало тижня", йдеться про продукцію торгового дому "Галпідшипник".

Комп'ютерна техніка і підшипники були вилучені в ході слідства за скаргою громадянина Маринця. Той подав у поліцію заяву про продаж йому нібито неякісних підшипників на суму 4 428 грн. Незабаром після цього слідчі заарештували продукцію "Галпідшипник" не тільки з харківської філії, а й з відділень в Запоріжжі і Києві, а також із львівської штаб-квартири.

Як стверджують автори статті, в ході вилучення були допущені численні порушення процедури, такі як недопуск юристів підприємства на місце слідчих дій, вилучення комп'ютерної техніки, не зазначеної у постанові на обшук та інші процесуальні порушення. Проте, начальник слідчого відділення К.Багдасаров не вживає заходів щодо своїх підлеглих, а головного слідчого у справі змінив через переведення з підвищенням. Всі процесуальні порушення відбуваються з відома начальника Слідчого управління ГУ НП в Харківській області Бударного.

За минулі півроку і з 46 тисяч штук підшипників, вилучених під час обшуків на складах компанії, експертизу провели лише для семи підшипників виробництва Харківського підшипникового заводу. Експертиза повністю підтвердила їх автентичність. На думку авторів, правоохоронці прагнуть не розібратися по суті справи, а намагаються заблокувати роботу підприємства. На даний момент юристи "Галпідшипник" змогли добитися повернення продукції, вилученої в Харкові, Запоріжжі та Києві. Однак визначення Ленінського райсуду м.Харкова про зняття арешту з основної частини майна, арештованого у Львові, не виконано досі.Источник: https://censor.net.ua/ua/n407813
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору