EN|RU|UK
 Суспільство
  3257  5
Матеріали за темою:

 У поточному році в ЗСУ вже взяли на військову службу за контрактом 53 тисячі осіб, - Міноборони

Міністерство оборони заявляє про те, що від початку 2016 року близько 53 тис. військовослужбовців прийшли на військову службу за контрактом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

"Поточного, 2016 року, до Збройних Сил України вже взяли на військову службу за контрактом 53 тис. осіб. З них близько 11 тис. - з мобілізованих військовослужбовців", - повідомив начальник відділу комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом Управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Андрій Полонський.

У Міноборони також зазначили, що підготовлені й досвідчені військовослужбовці з мобілізації ще мають змогу укласти контракт зі Збройними Силами і залишитися на військовій службі як контрактники.

"Державою передбачено соціальний захист цієї категорії військовослужбовців та мотивація військовослужбовців до укладання контракту", - зауважив Полонський.

Читайте також: Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тисяч українських військовослужбовців, - Порошенко

Наприклад, за військовослужбовцями, які уклали контракт під час особливого періоду, як і за мобілізованими військовослужбовцями, зберігається робоче місце та середній заробіток. Відповідні державні гарантії з 2015 року передбачено ст. 119 Закону України "Кодекс законів про працю України".

Крім того, після укладання контракту мобілізованими їм виплачують одноразову грошову винагороду (офіцеру - десять мінімальних зарплат, 14 500 грн., сержанту - дев'ять, 13 050 грн., солдату - вісім, 11 600 грн.), відповідно до постанови КМУ від 14.05.2015 № 406. З липня 2016 року збільшено грошове забезпечення для бойових командних посад сержантського складу на суму від 800 до 1200 грн. залежно від посади і вислуги років.

"Збройні Сили України запрошують військовослужбовців із мобілізації на військову службу за контрактом. Українська армія зацікавлена в найкращих і досвідчених воїнах із бойовим досвідом", - йдеться у повідомленні відомства.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n407809
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору