EN|RU|UK
 Суспільство
  13464  121

 42,1% українців висловилися за економічну ізоляцію Донбасу, проти - 36%, - опитування Центру Разумкова

42,1% громадян України підтримують припинення будь-яких економічних зв'язків між Україною та окупованим Донбасом (включаючи соціальні виплати, поставки енергоресурсів, закупівлю вугілля тощо) до повного відновлення контролю України над цими територіями.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це свідчать результати опитування, яке провів Центр Разумкова.

Не підтримують ізоляцію Донбасу 36% респондентів.

"За" виступає більшість опитаних на Заході і в Центрі, "проти" - абсолютна або відносна більшість в інших регіонах.

Пропозиція на законодавчому рівні визнати окупацію Донбасу й ізолювати його до встановлення офіційного контролю української влади підтримують 42,9% респондентів, проти цього виступають 31,4%. "За" виступає більшість жителів Західного регіону, відносна більшість жителів Центрального та Південного регіонів, "проти" - відносна більшість жителів Сходу країни і більше половини жителів Донбасу.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 50% українців не підтримують надання особливого статусу Донбасу, - опитування Центру Разумкова

Дослідження проводилося з 9 по 14 вересня 2016 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводилося в 118 населених пунктах (67 міських і 51 сільський). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.Источник: https://censor.net.ua/ua/n407758
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору