EN|RU|UK
 Політика України
  24706  18
Матеріали за темою:

 Порошенко підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних у рамках 6-ої хвилі мобілізації

Українські воїни повернутися додому до кінця жовтня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Твіттер очільника Української держави.

"До кінця жовтня додому повернуться військовослужбовці, мобілізовані протягом так званої «шостої хвилі».
Підписав відповідний указ. Щойно буде звільнено останнього з "шостої хвилі", на фронті залишаться лише контрактники. Це ще один крок до професійної армії", - написав Порошенко.


Читайте також: "Передова в нас не залишиться голою", - Лисенко про демобілізацію

"З військової служби будуть демобілізовані військовослужбовці військової служби за призовом під час мобілізації в особливий період, які були мобілізовані у 2015 році під час 6-ої хвилі (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15). Це остання черга звільнення у запас громадян, які були мобілізовані на військову службу у 2014-2015 роках під час дії особливого періоду. Ухвалення рішення щодо звільнення військовослужбовців стало можливим завдяки успішній реалізації у Збройних Силах України та інших військових формуваннях завдання Президента України щодо професіоналізації війська та поступової заміни мобілізованих військовослужбовців на більш мотивованих добровольців-контрактників. Відповідно до Указу у запас будуть звільнені військовослужбовці, які відслужили встановлені строки військової служби в особливий період, та не виявили бажання продовжити службу у лавах ЗСУ чи інших підрозділах за контрактом. Повернення звільнених військовослужбовців до своїх родин розпочнеться вже у поточному місяці, одразу після набуття чинності цього Указу", - розповіли в АП.

Усі звільнені у запас військовослужбовці в обов'язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги.

Дивіться також: Військовослужбовців 6-ої черги демобілізують у вересні-жовтні, - Генштаб ЗСУ. ВIДЕО

У документі також зазначено, що звільнення військовослужбовців у визначені терміни мають провести Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки України, адміністрація Державної прикордонної служби та Державна спеціальна служба транспорту.

Крім того, Глава держави доручив Кабінету Міністрів забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інші заходи, пов'язаних зі звільненням у запас військовослужбовців, зазначених у статті 1 цього Указу, у тому числі - пов'язані з їх перевезенням до місць проживання. Звільнені у запас також мають бути забезпечені комплектом польової форми одягу за сезоном та харчуванням під час прямування додому.

Документ набуває чинності з дня його опублікування.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тисяч українських військовослужбовців, - Порошенко
Источник: https://censor.net.ua/ua/n407688
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору