EN|RU|UK
 За кордоном
  28573  100

 "Навколо Путіна звужується коло осіб, яким він особисто довіряє", - російський журналіст Сотник про плани щодо створення МДБ

Плани російської влади щодо створення Міністерства державної безпеки (МДБ) як правоохоронної надструктури свідчать про втрату довіри президента РФ Володимира Путіна до свого оточення і силовиків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив російський журналіст Олександр Сотник в інтерв'ю "Апострофу".

"Мені здається, що боротьба з інакомисленням буде на другому або на третьому навіть плані для цього відомства. Тому що на першому плані у них зараз гроші, які закінчуються. Грошей немає. Корупція дійсно захмарна. Ви зверніть увагу на те, що відбувається зараз у Росії. Зараз відбувається укрупнення силових відомств: якісь відомства закривають, якісь зливають одне з одним тощо", - зазначив він.

"Це говорить тільки про те, що навколо Путіна звужується коло осіб, яким особисто він довіряє. Під Золотова (глава Нацгвардії РФ, колишній охоронець Путіна Віктор Золотов. - Ред.) Він створив Росгвардію. Зараз він створює (зливаючи ФСТ, ФСБ, ще щось) МДБ. Із трьох начальників, виходить, буде один. Тобто коло наближених до тіла Путіна, які будуть захищати, безпосередньо стояти щитом перед цією людиною, звужується. Йому дійсно все менше і менше залишається кому довіряти ", - сказав журналіст.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Грузинські закони більш лояльні, - журналіст Сотник, який виїхав із Росії, пояснив, чому не вибрав Україну

"Головне завдання буде вибивання грошей з тих чиновників, яким було дозволено красти всі ці роки. Чиновників і не тільки - всіх цих злодіїв. Тому що грошей дійсно мало. І зараз вони їх будуть вибивати з тих, на кого ще вчора спиралися", - вважає Сотник.

"Я не виключаю, що до дверей МДБ вишикується ціла низка цих умовних булгаківських "босих", дружини яких будуть підганяти в спину і кричати:" Іди, покайся, і тобі знижка буде". І вони самі понесуть туди гроші. Але розумієте, будь-які кошти мають таку погану властивість: вони закінчуються. Після того як вони закінчаться, а реструктурувати борги Путіну і його команді ніхто не буде, природно, почнеться викачування останніх грошей вже у населення. а потім все раптово впаде. І цей "колективний Берія" просто завалиться на коліна, але не уникне своєї "кулі в лоб". Після чого народ з полегшенням видихне зі словами "Хрущов воскрес", і буде нова відлига", - припустив він.

Нагадаємо, раніше газета "Коммерсант" повідомила, що до президентських виборів 2018 року в Росії передбачається створити на основі ФСБ Міністерство держбезпеки, включивши в нього Федеральну службу охорони і Службу зовнішньої розвідки.Источник: https://censor.net.ua/ua/n407551
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору