EN|RU|UK
 Технології
  2587  9

 7 жовтня в Харкові відбудеться Всеукраїнський форум із кібербезпеки і битва хакерів HackIT-2016

Ключовою темою заходу стане виявлення проблем та їх рішень в умовах постійної інформаційної війни, а також підготовка фахівців у сфері інформаційної безпеки.

Учасники заходу дізнаються, як захистити свій бізнес від злому, прослуховування, шпигунства і багатомільйонних втрат, де навчатися кібербезпеки, чи варто ставати "білим" хакером, як на цьому заробляти і багато іншого.

Також у рамках форуму пройде битва хакерів і конкурс стартапів із кібербезпеки.

Як розповів один з організаторів заходу Микита Книш, битва пройде у вигляді кіберзмагання і квесту, які будуть розвиватися послідовно в online & offline режимі за певним сценарієм.

"З 23 вересня по 2 жовтня пройде онлайн-відбір всіх команд. 6 жовтня відбудеться фінал кібер-протистояння, а 7 жовтня - нагородження переможців. На даний момент зареєстровано 114 команд, з яких у фінал пройдуть 10 кращих. У кожній команді - від 2 до 5 учасників. Учасникам належить справлятися з кіберзавданнями не тільки на комп'ютерах, але і в реальності", - зазначив Книш.

У HackIT-2016 візьмуть участь провідні українські та іноземні експерти у сфері інформаційної безпеки, представники поліції, уряду і бізнесу.

Серед спікерів:

• Нік Білогірський (США). Микола Білогірський родом з Харкова, але давно живе в Каліфорнії. Працював в Facebook, коли той був ще стартапом, захищав особисті акаунти Марка Цукерберга і Еріка Шмідта, співпрацював з ФБР, допомагаючи їм ловити українських хакерів. Зараз Нік є співзасновником антивірусної компанії Cyphort, серед клієнтів якої Uber і Netflix.

У 2013 Білогірський був одним із засновників американського волонтерського руху в допомогу Майдану. Є співзасновником благодійної організації Nova Ukraine, яка ставить перед собою амбітну мету - збирати мільйон доларів на рік на гуманітарну допомогу українцям.

Ендрю "weev" Ауернхаймер (США). Відомий американський хакер, на рахунку якого злом відомого інтернет-магазину Amazon, LiveJournal, а також сайту найбільшого в Сполучених Штатах Америки оператора зв'язку AT & T. Зломнику вдалося отримати доступ до інформації зі 120 000 планшетів Apple.

Альфонсо де Грегоріо (Італія). Працював головним архітектором з безпеки в HSM, експертом у Комісії Європейського Союзу та спеціалізується на 0-day (zero- day) вразливості.

Віталій Балашов (Харків). Завідувач лабораторії комп'ютерної криміналістики Харківського НДІ судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса МЮ України. Розслідує кіберзлочини з 2010 року. Виконав понад 600 експертиз у різних галузях комп'ютерних і телекомунікаційних досліджень у рамках кримінальних, цивільних та господарських процесів. Національний експерт ОБСЄ в галузі цифрової криміналістики, cпівавтор курсу і тренер кіберполіції України з дисципліни Цифрова криміналістика.

Захід відбудеться 7 жовтня з 10.00 до 18.00 в Fabrika.space (ул.Благовіщинська, 1)

Інформація для ЗМІ:

Детальну інформацію про захід HackIT 2016 можна дізнатися на сайті hackit­-ukraine.com і в соціальних мережах:


• у ВКонтакте: https://vk.com/hackit_ukraine

Представники ЗМІ можуть отримати інформацію та акредитуватися на HackIT 2016 у Лариси Чепель 098 304 24 99 та Микити Книша 093 635 92 44

Источник: https://censor.net.ua/ua/n407373
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору