EN|RU|UK
 Політика України
  49384  102

 Росія отримує назад ту саму вогняну кулю, яку колись кинула в Україну, - Небоженко

Одне з найбільш резонансних рішень Верховної Ради останніх днів – ухвалення постанови про визнання нелегітимними результатів виборів до російської Держдуми.


Про це заявив в п'ятницю, 23 вересня, політолог, директор Соціологічної служби "Український Барометр" Віктор Небоженко, коментуючи для Цензор.НЕТ підсумки парламентського тижня.

Він нагадав, що "за ухвалення постанови, ініційованої Яценюком і його фракцією "Народний фронт", проголосувало 264 депутати." Треба зазначити, що Росія отримує ту саму вогняну кулю, яку колись кинула в Україну. Росія лише два роки оголошувала вищі органи державної влади в Україні нелегітимними, і саме це було одним із приводів для вторгнення на Донбас і окупації Криму. Більш того, зовсім недавно на саміті СНД у Бішкеку Путін вкотре повторив, що в Україні нелегітимні органи влади, сформовані, за його словами, в результаті державного перевороту, і саме це стало причиною російської агресії і захоплення Криму. Тепер настала черга України оголосити нелегітимними органи державної влади в Росії, і у нас є достатньо серйозний привід для цього", - заявив Віктор Небоженко.

Він підкреслив, що провідні світові держави проявили солідарність з Україною, і теж піддали гострій критиці вибори в Держдуму, не визнаючи все, що творила Росія під час виборів у Криму. "Все це буде мати серйозні наслідки. Принаймні Україна після свого рішення може нехтувати будь-якими заявами в Держдумі, а її депутати, спіймані на території України, можуть розглядатися як звичайні диверсанти. Те ж саме стосується депутатського корпусу Держдуми, який буде проявляти активність у частині антиукраїнської пропаганди в Європі, особливо на майданчику ПАРЄ. Їм буде достатньо важко пояснити, кого вони, власне, представляють - Кремль або всю Росію", - пояснив експерт. Він назвав рішення Верховної Ради радикальним, але дуже важливим внеском у процес міжнародної ізоляції Росії, який просувається у світі дуже швидкими темпами. "Тепер Україна якомога жорсткіше ставитися до західних політиків, які за гроші Кремля дружать з депутатами Держдуми і беруть участь в їхніх заходах. Крім того, факт невизнання результатів російських виборів нарешті зрушує з мертвої точки процес делегітимації російської власності в Україні, до якої депутати Держдуми мають прямий стосунок", - додав політолог.

"І, нарешті, аналізуючи реакцію російської преси на ці події, можна сказати, що зараз вона досить зарозуміло оцінює рішення Верховної Ради. Але можна згадати, як лишень два роки тому Кремль знущався із секторальних санкцій, введених проти Росії Заходом через анексію Криму. Російські ЗМІ голосно кричали: "Не смішіть наші "Іскандери"! Тепер сміх затих, і над всією Росією лунає тихе виття від страху перед майбутнім", - підсумував Віктор Небоженко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n407366
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору