EN|RU|UK
 Політика України
  4472  38

 Виплату пенсії Азарову припинили, тому що він не отримував її особисто вже півроку, - ПФ

Пенсійний фонд на законних підставах скасував пенсію Азарову.

Пенсійний фонд припинив виплати пенсій колишньому прем'єр-міністр України Миколі Азарову, тому що він особисто не отримував її протягом 6 місяців, передає Цензор.НЕТ, про це повідомив перший заступник голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбір в інтерв'ю "Уніан".

"У випадку з Азаровим я точно можу сказати, що ми діємо відповідно до законодавства. Є проста норма - якщо людина не отримує пенсію протягом 6 місяців особисто, то ми припиняємо виплату. Людина повинна після цього з'явитися, написати заяву на продовження виплат", - повідомив Шамбір.

Він додав, що Азаров не отримував особисто в руки пенсію вже понад 6 місяців, тому йому на законних підставах призупинили її виплату. Тепер, відповідно до закону, Азаров повинен подати заяву, якщо це буде зроблено, то далі буде прийматися рішення про можливість відновлення виплат.
Чиновник додав, що Пенсійний фонд вже направив апеляцію на рішення суду переглянути скасування виплат пенсій Азарову.

Нагадаємо, 21 грудня 2015 р Печерський районний суд Києва заарештував пенсії на рахунках у Державному Ощадному банку екс-президента Віктора Януковича і колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.

4 лютого 2016 року Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунка. У березні того ж року міністр соцполітики Павло Розенко повідомив, що пенсія Азарову нараховуватися не буде.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n407328
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору