EN|RU|UK
 Політика України
  5750  71

 "Заявами про Мартиненка НАБУ намагається прикрити свою ганьбу через захист корупції Лещенка" - прес-служба екс-депутата

Заявами про вигадану "справу Мартиненка" НАБУ намагається прикрити свою ганьбу після того, як Бюро захистило свого друга Сергія Лещенка від кримінального переслідування за фактами його корупції.

Про це заявила прес-служба екс-депутата Миколи Мартиненка, коментуючи чергові заяви директора НАБУ Артема Ситника про очікування ним відповідей з-за кордону в рамках правової допомоги.

Читайте також: НАБУ очікує документи зі Швейцарії для ухвалення остаточного рішення у справі Мартиненка, - Ситник

"Ще наприкінці минулого року Микола Мартиненко добровільно склав депутатський мандат, сам відмовився від імунітету і сказав правоохоронним органам: "Перевіряйте будь-які звинувачення, але діймо не в піарній, а в правовій площині". Минув майже рік, за який у НАБУ впевнилися, що йому висунути нічого, а Мартиненко виступає лише як свідок. Однак директор НАБУ Ситник і керівник САП Холодницький і далі регулярно згадують його прізвище для створення негативного інформаційного фону. Вони явно беруть приклад зі свого друга Лещенка і швидко перекваліфікувалися на висоокооплачуваних "чорних піарників", - йдеться в повідомленні прес-служби екс-депутата.

Прес-служба нагадує, що А. Ситник і Н. Холодницький ще навесні голосно обіцяли передати якусь справу в суд, "однак передавати виявилося нічого. Замовні матеріали Лещенка проти Миколи Мартиненка, на яких і будується все розслідування, можна висунути тільки самому Лещенкові - і то для отримання ним оплати за "чорний піар". Судячи з його "антикорупційного" майна, всі рахунки йому оплатили вчасно і через російський банк", - заявила прес-служба.

"НАБУ і САП тягнуть час під приводом запитів мало не в усі країни світу. Заяви Ситника про "можливу міжнародну слідчу групу" - спроба виправдати свої провали і затягнути все на роки, щоб потім кивати на здивованих європейців. Правоохоронні органи деяких країн скоро почнуть висувати Ситнику претензії за те, що він ними прикривається", - йдеться в повідомленні.

«Дивно, але директора НАБУ абсолютно не бентежить його заангажованість і непрофесіоналізм. Всі бачили, як Ситник червонів, але всього за тиждень виправдав свого друга Лещенка за фактами корупції, пов'язаними з купівлею елітного житла з величезною знижкою і за кошти невстановленого походження. У той же час спільними зусиллями Ситник-Лещенко-Саакашвілі вже рік намагаються "намалювати" хоча би щось проти Мартиненка. Пан Ситник вже дискредитував нові корупційні органи, на які держава і західні донори витратили сотні мільйонів доларів", - вважає прес-служба Мартиненка.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n407209
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору