EN|RU|UK
 Події
  4245  6

 Невідомі у Львові напали на батька начальника Управління сприяння територіальній обороні Чижмаря

У понеділок об 11:30 у центрі Львова було скоєно напад на батька начальника Управління сприяння територіальній обороні.

Як повідомляється на сторінці Управління у Фейсбуці, невідомі молодики увірвалися в приміщення його офісу і жорстоко побили заслуженого юриста України.
Під час нападу невідомі не взяли в офісі нічого, і ніхто інший не постраждав. Така вибірковість свідчить про замовний характер нападу і підтверджує той факт, що об'єктом нападу був 65-річний Чижмар І.В.

Міліція зареєструвала заяву про злочин в єдиному державному реєстрі, а медичний огляд виявив численні переломи кісток обличчя. За свідченнями самого Івана Чижмаря, били його з використанням кастета, навмисне намагаючись завдати максимальних каліцтв. За словами потерпілого, ні в яких конфліктах він не брав участі й особистих ворогів, здатних на подібне, також не має. У свою чергу, син потерпілого, Юрій Чижмарь повідомляє, що останні 2 роки займався реформуванням корумпованої структури псевдогромадської організації "Товариство сприяння обороні України", яке насправді не займається статутною діяльністю.

Внаслідок викриття корупційних схем продажу багатомільярдного майна ТСОУ Чижмарю Ю.І. надходили погрози від осіб, наближених до керівника ТСОУ Тимченка В.М. Тому колишній начальник управління військово-патріотичної роботи і сприяння теробороні ТСОУ припускає, що напад на його батька міг бути скоєний для залякування його особисто й інших людей, які вже тривалий час намагаються змусити ТСОУ дійсно сприяти обороні.

"За свідченнями добровольців з батальйону МВС "Гарпун", напади з використанням кастета були здійснені і на них, коли вони намагалися протидіяти операціям базової компанії Ріната Ахметова - ДТЕК. Нагадаємо, що голова ТСОУ, Тимченко Віктор Миколайович, є батьком генерального директора ДТЕК Максима Тимченка і очолює цю псевдогромадську організацію з 2010 року, відразу після обрання Віктора Януковича президентом України", - йдеться в повідомленні.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n407204
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору