EN|RU|UK
 Політика України
  37790  521

 "Батьківщина" та "Опоблок" домовилися спільно "розхитувати" ситуацію в країні, - "Українська правда"

З початком нового політичного сезону в досить тісному колі гравців, що володіють медійним впливом і фінансовим ресурсом, достатнім для реалізації сценарію проведення дострокових виборів до парламенту, намітився досить своєрідний союз: "Батьківщина" та "Опозиційний блок".

Про це йдеться в статті, опублікованій на "Українській правді" в четвер, 22 вересня.

Співрозмовники видання стверджують, що Юлія Тимошенко та Сергій Льовочкін вже домовилися про спільні дії, перша їхня зустріч нібито відбулася ще в липні, і з того часу сторони зустрічалися неодноразово. Причому, за деякими даними, вони домовилися не просто не заважати один одному, а разом "розхитувати" ситуацію в країні: "Батьківщина" - на Заході, "Опоблок" - на Сході України. Благо, тем для цих "гойдалок" вистачає - від тарифів до корупції.

За даними джерела, ім'я якого "Українська правда" не називає, однією з вимог Льовочкіна до партнера по "об'єднаній опозиції" є озвучування Юлією Тимошенко тези про те, що "нова влада нічим не краща за попередню" - це необхідно "Опоблоку" для скасування люстрації, яка істотно скоротила кадровий резерв у колишніх регіоналів.

Автор статті зазначає, що в ході свого виступу у Львові Тимошенко вже озвучила схожу тезу про те, що люди нібито просять повернути злочинний режим Януковича, при якому жилося краще. Причому якщо в Україні цей заклик більшість ЗМІ залишили без уваги, то в сусідній Росії його радісно підхопили.

Крім того, дивним чином синхронізувалася риторика "Батьківщини" та "Опозиційного блоку" з приводу Мінських угод - обидва союзники вимагають від українського керівництва повного виконання своїх зобов'язань.

Оточення Тимошенко категорично заперечує факт наявності домовленості про спільні дії, йдеться в статті.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n407186
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору