EN|RU|UK
 Суспільство
  2442  2

 Встановлено новий рекорд зі збору грошей у рамках акції "Дорога до серця"

Компанія WOG оголошує про завершення нової хвилі соціальної акції "Дорога до серця", яка стартувала 1 червня 2016 року, в День захисту дітей.

Протягом лишень трьох літніх місяців продано 444 659 благодійних наклейок- "сердечок" на суму 1 333 977 грн, а також через сайт Української Біржі Благодійності отримано пожертвувань на суму 3 159 грн. Загалом зібрано рекордну кількість коштів - 1 337 136 грн. На цю суму буде придбано необхідне медичне обладнання для Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні (ЦГМБ) і столичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Зазначимо, це вже 12-та благодійна ініціатива "Дорога до серця", в рамках якої клієнти компанії купують за символічні 3 грн благодійні наклейки у формі "серця". В цілому, компанія надає допомогу хворим дітям вже понад 10 років. За цей час на їх лікування перераховано понад 6 млн грн.

"Наші клієнти - найкращі. Лишень за три місяці завдяки їхній чуйності і небайдужості до чужої біди нам вдалося зібрати рекордну суму на потреби лікарень Києва і Первомайська, куди звертаються батьки по допомогу в лікуванні дітей із хворим серцем. Вже багато років поспіль компанія проводить таку ініціативу, і щоразу, підбиваючи підсумки, ми радіємо результатами. Спочатку це були сотні, а зараз вже десятки тисяч дітей, які завдяки новим сучасним апаратам отримують в Україні своєчасну діагностику, лікування і шанс на нове життя", - зазначає директор компанії з маркетингу Віталій Ткаченко.

На зібрані кошти буде куплено медичне обладнання для проведення операцій на серці, а саме апарат ШВЛ Ювента А для штучної вентиляції легенів за 480 002 грн для Первомайської ЦГМБ. Як уточнюють в адміністрації лікарні, старий апарат, куплений багато років тому на державні гроші, став непридатним, ремонтувати його - немає фінансової можливості, а необхідність в новому обладнанні стоїть дуже гостро, враховуючи, що Первомайська лікарня - єдина на багато кілометрів у Миколаївській області, яка може надавати допомогу дітям із кардіозахворюваннями.

Для столичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, куди звертаються батьки з усієї України, будуть куплені набори інструментів для інвазивних операцій на суму 811 894.22 грн. "Раніше, щоб провести операцію на серці новонародженого, необхідно було розкривати грудну клітку. Зараз за допомогою сучасних технологій ми можемо проводити операції через невеликі отвори 5-6 мм. Діти такі операції переносять значно легше, а одужання проходить швидше. Інструменти саме для таких операцій будуть закуплені завдяки акції "Дорога до серця", - говорить Сергій Варбанець, завідувач відділенням вроджених і набутих вад серця у підлітків Центру.

Залишок від зібраних коштів - 45 239.785 грн - буде перерахований на підтримку партнерського соціального проекту "Дорога до серця-3". Нагадаємо, до участі у благодійному проекті "Дорога до серця-3", який стартував у квітні 2016 року, мережа АЗК WOG запросила виключно бізнес-партнерів - компанії, з якими співпрацює не один рік. Зібрані кошти будуть використані для ремонту і обслуговування апарату штучного кровообігу в Центрі дитячої кардіохірургії, зокрема, мова йде про спеціальні роликові насоси. Насоси підтримують циркуляцію крові дитини під час операції, по суті, стаючи її сердечком. Загальна сума на ремонт таких насосів - 177 300 грн.

У компанії запевняють, що і в подальшому проводитимуть подібні акції спільно з постійними партнерами - МБФ "Українська Біржа Благодійності" та БФ "Відкриті серця України". "Ми бачимо готовність наших клієнтів допомагати в порятунку дітей, а отже, ми не будемо зупинятися. Наступна "Дорога до серця" стартує в кінці року і, звичайно, ми ставимо перед собою мету - зібрати понад мільйон гривень і врятувати мільйони дітей", - обіцяє Віталій Ткаченко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n407140
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору