EN|RU|UK
 Політика України
  4503  11

 Рада сьогодні розгляне законопроекти про НКРЕКП, ринок електроенергії і Єдиний держреєстр військовозобов'язаних

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер розгляне в другому читанні законопроект №2966-д про Національну комісію держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), а в першому - №4493 про ринок електроенергії.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Далі по порядку стоїть законопроект №3617 (друге читання) про зобов'язання постачальників природного газу формувати страховий запас в підземних сховищах газу оператора газотранспортної системи компанії "Укртрансгаз" в обсязі 10% від планової місячної поставки замість встановлених Кабінетом Міністрів з 1 січня 50% від планової місячної поставки, а також низка законопроектів першого читання паливно-енергетичного блоку.

Також на порядку стоїть законопроект №4110, який передбачає, що набуттю повноважень сільським, селищним, міським головою повинна передувати його реєстрація відповідної, і №4370-1 про врегулювання питань проходження державної служби.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада взяла на розгляд проект держбюджету-2017

Після цього Рада планує розглянути питання призначення позачергових місцевих виборів, а також призначення і звільнення суддів.

У другому читанні нардепи розглянуть проект закону про державну підтримку кінематографії в Україні; законопроект про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції та питання внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення сприятливих умов для запровадження благодійних текстових повідомлень.

Крім того, нардепи можуть прийняти проект закону про внесення змін до Закону України "Про екстрену медичну допомогу" щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників бригад екстреної медичної допомоги.

У першому читанні Рада може підтримати питання про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління державними підприємствами, які виготовляють бланки цінних паперів, документи і бланки, які потребують використання спеціальних елементів захисту; законопроект про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" щодо діяльності адміністративної колегії; внесення змін до Держбюджету-2016 про державні гарантії, які можуть надаватися для забезпечення виконання боргових зобов'язань суб'єктів-резидентів господарства України за кредитами (позика), що залучаються для фінансування програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

Для прийняття рішення з обговорених питань нардепам запропонований законопроект про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних.

На порядку денному на четвер також передбачено розгляд законопроекту про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, які отримані на придбання єдиного житла, і ряд інших питань.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n407128
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору