EN|RU|UK
 Суспільство
  9103  118
Матеріали за темою:

 "Нас усіх відправили на війну, а судять за законами мирного часу", - депутати пропонують звільнити від кримінальної відповідальності учасників бойових дій

Парламентарії Ігор Лапін і Юрій Тимошенко ("Народний фронт") пропонують заборонити кримінальне переслідування учасників бойових дій за всіма статтями Кримінального кодексу, крім тих, які стосуються контрабанди, замовних вбивств, зґвалтувань та інших тяжких злочинів.


Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це вони заявили сьогодні на прес-конференції.

"У нас виникла системна проблема - переслідування добровольців ... Тут не питання стосовно певної особи, яка зараз перебуває під слідством", - сказав Лапін. "Нас усіх відправили на війну, а судять за законами мирного часу з допомогою правоохоронців, які не можуть ефективно підійти до вирішення цієї проблеми, щоб ефективно розслідувати справи", - додав він.

У цьому контексті депутат висловився за прийняття законопроекту №4884 - про заборону кримінального переслідування учасників бойових дій у зоні АТО. За інформацією Лапіна, цей законопроект поширюється і на командирів, крім тих, які віддали злочинні накази.

"Як народні депутати я і Юрій Тимошенко вважаємо, що цю проблему можна вирішувати тільки за допомогою закону - закону одноразової дії ... Такий закон зараз у стінах парламенту є, його підтримали кілька народних депутатів, ми його вдосконалили", - підкреслив політик.

За словами парламентарія, не можна переслідувати бійця за дії, пов'язані з виконанням завдань щодо захисту територіальної цілісності держави.

У свою чергу, Тимошенко заявив: "У країні почався і з кожним днем набирає обертів геноцид українських патріотів". Він підкреслив, що непоодинокими є випадки безпідставного затримання бійців. "Доказів провини немає, є тільки заяви ... Садять людей абсолютно невинних", - сказав депутат.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n407036
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору