EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  4250  28

 Влада Москви вирішила передати книжковий фонд Бібліотеки української літератури Центру слов'янських культур

Зібрання Бібліотеки української літератури стане основною фонду створюваного в Москві Центру слов'янських культур. Таким чином, Бібліотека української літератури буквально залишиться без книг.

Про це повідомили "Интерфаксу" в прес-службі департаменту національної політики, міжрегіональних зв'язків і туризму міста Москви, передає Цензор.НЕТ.

"Всеросійська державна бібліотека іноземної літератури ім. М. І. Рудоміно і департамент національної політики, міжрегіональних зв'язків та туризму м Москви оголосили про об'єднання зусиль зі створення Центру слов'янських культур на базі "Іноземки"", - наголошується в повідомленні.

"Основу колекції покликана покласти книгозбірня Бібліотеки української літератури, яку "Іноземці" передає департамент національної політики", - наголошується в повідомленні.


За інформацією прес-служби, центр стане простором, які надають доступ до широкого вибору класичної і сучасної літератури слов'янських авторів на мовах оригіналу, а також у перекладах іншими мовами.

Проект зі створення Центру було презентовано в липні 2016 року в Любляні на конференції "Духовна спадщина Святих Кирила і Мефодія та слов'янські культури".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n407015
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору