EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  156196  200
Матеріали за темою:

 Кабмін вніс серію змін у порядок розрахунку субсидій

Кабінет Міністрів України вніс серію змін у порядок розрахунку житлової субсидії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Новое время", про це йдеться в постанові №635 від 8 вересня.

Надання раніше призначеної субсидії припиняється, якщо збільшується кількість прописаних у квартирі людей. Крім того, солдатам строкової служби середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих доходів визначається на рівні половини суми прожиткового мінімуму.

Якщо на момент звернення за призначенням субсидії громадянин є непрацюючим пенсіонером, не має інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячний сукупний дохід враховується розмір пенсії за попередній місяць.

Щодо тих, хто досяг 18-річного віку за станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, то середньомісячний сукупний дохід такої людини менше прожиткового мінімуму, або доходи відсутні, але якщо такий громадянин навчався на денній формі навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах, то для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні одного прожиткового мінімуму.

Нові правила поширяться і на тих, чий середньомісячний сукупний дохід менше прожиткового мінімуму, але протягом зазначеного періоду вони отримували будь-які соціальні виплати (пенсію, стипендію, допомогу у разі народження (усиновлення) дитини і т.д.) або будь-які доходи, отримані особою, яка не досягла 18-річного віку, то в розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими особами доходів.

Кабмін також ухвалив, що якщо у громадянина відсутні доходи, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n406947
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору