EN|RU|UK
 За кордоном
  42201  221

 "Однопартійна держава, нове КДБ і підстаркуватий лідер у Кремлі": Росія повертається в СРСР зразка 70-х років, - RFERL

У російському парламенті фактично залишилася одна політична сила, економіка країни в стагнації, скоро з'явиться нове КДБ, а в Кремлі - старіючий лідер. Усе це нагадує часи Брежнєва.

Росія фактично перейшла на однопартійну систему. Правляча партія "Єдина Росія" отримала 343 місця в Держдумі, незважаючи на рекордно низьку явку електорату і велику кількість повідомлень про фальсифікації. А ще скоро в Росії з'явиться нове КДБ.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це пише оглядач Radio Free Europe Radio Liberty Брайан Вітмор, який нагадує про публікацію газети "Коммерстант", в якій говорилося про плани Кремля створити нове Міністерство державної безпеки. Воно поглине ФСБ, розвідку і Федеральну службу охорони. Таким чином фактично буде відновлена ​​стара радянська таємна поліція.

"А через три тижні Володимиру Путіну виповниться 64. Стільки ж було Леоніду Брежнєву в 1970 році, коли очолюваний ним СРСР увійшов у десятиліття економічної стагнації і посилених політичних репресій", - пише Вітмор, додаючи, що нинішній російський президент точно не має наміру найближчим часом іти у відставку.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Результат виборів до Держдуми - це реакція росіян на санкції, погрози і спроби розгойдати ситуацію зсередини, - Путін

"Однопартійна держава, нове КДБ і старий лідер у Кремлі. Здається, ми вже бачили це кіно. І якщо історія не обов'язково повторюється у вигляді трагедії або фарсу, всі останні дані вказують, що Путін рухається подалі від моделі управління, на яку він покладався протягом більшої частини свого правління. Демократія, що симулюється, обмежений плюралізм і баланс бюрократичних кланів ідуть у минуле. Монолітне правління, чистки серед еліт і жорстокі репресії знову в грі", - пише оглядач.

Він порівнює цю ситуацію із 70-ми роками в СРСР, хоча визнає, що нинішня Росія не обов'язково повернеться до ситуації, яка була тоді. Проте ера Путіна, очевидно, входить у нову, більш зловісну, фазу.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n406917
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору