EN|RU|UK
 Політика України
  2468  16

 ГПУ звернулася до суду по дозвіл на проведення заочного судочинства щодо Богатирьової

У ГПУ заявляють про продовження розслідування і про звернення до суду для заочного провадження проти екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ГПУ.

У повідомленні зазначається: "Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за підозрою колишнього міністра охорони здоров'я України Р. Богатирьової та інших осіб за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, тобто за ч. 5 ст. 191 КК України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рішення Інтерполу не є перешкодою для використання Україною інших можливостей або механізмів, - Укрбюро про відмову оголосити у розшук Богатирьову

У ході досудового розслідування за зверненням Генеральної прокуратури України за постановою Печерського районного суду м. Києва 23.07.2015 у кримінальному провадженні розпочато процедуру заочного провадження стосовно підозрюваної Р. Богатирьової в порядку глави 24-1 КПК України через перебування цієї підозрюваної в міжнародному розшуку.

Зараз в орган досудового розслідування з Робочого апарату Укрбюро Інтерполу надійшла інформація про те, що інформація про розшук Р. Богатирьової вилучена з бази даних цієї міжнародної поліцейської організації.

Разом із тим зазначене рішення жодним чином не впливає на хід і результати досудового розслідування в цьому кримінальному провадженні, зокрема підозрювана Р. Богатирьова перебуває в розшуку за скоєння особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Рішенням суду надано дозвіл на її затримання і доставку в суд.

Також читайте: Адвокат екс-міністра Богатирьової: "Рішення про припинення слідства ухвалювалося 24 вересня минулого року. І ніяких слідчих дій відтоді не проводиться"

Зараз, з урахуванням наведених обставин, Генеральна прокуратура України 16.09.2016 звернулася до Печерського районного суду м. Київ для отримання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування (заочного провадження) щодо підозрюваної Р. Богатирьової в порядку п. 20-1 розділу ХІ "Перехідних положень "КПК України у зв'язку з тим, що ця підозрювана навмисне ухиляється від слідства і суду.

Необхідно відзначити, що ще в 2015 році в кримінальному провадженні з метою отримання доказів протиправної діяльності Р. Богатирьової в компетентні органи іноземних країн направлено запити про надання міжнародної правової допомоги, які до цього часу перебувають на виконанні іноземних компетентних установ.

У провадженні вживаються заходи щодо всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, завершення досудового розслідування і направлення в стислі терміни в суд для розгляду по суті".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n406725
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору