EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3779  67

 У разі провалу бюджетного процесу Кабмін повинен піти у відставку, - Хомутиннік

Голова депутатської групи "Відродження" Віталій Хомутинник виступив за відставку Кабінету Міністрів у випадку провалу бюджетного процесу.

"Бюджет на 2017 рік - це тест для уряду. Провал бюджету означатиме провал діяльності як фінансово-економічного блоку уряду, так, можливо, і уряду в цілому, що має потягнути за собою його відставку. Навіть попередній аналіз свідчить про те, що дохідна база проекту держбюджету на 2017 рік розрахована на завищених макропоказниках. За рахунок чого? За рахунок того, що планується підвищення ВВП на 3%. Ми розуміємо, що попередній уряд робив такі ж фокуси, коли в бюджет закладалися завищені макроекономічні показники. Унаслідок сьогодні держава втрачає понад 10 мільярдів гривень лише через прорахунки в макроекономічних показниках і ще 17 мільярдів гривень через повний провал приватизації. Це призведе до того, що в цьому році бюджет недоотримає близько 25-30 мільярдів гривень доходів", - сказав він на засіданні погоджувальної ради, повідомляє Лівий берег.

Депутатська група, яку очолює Хомутинник, вже вирішила, що саме буде її принциповою позицією в проекті бюджету. Депутат заявив, що "Відродження" вимагає збільшити всі соціальні витрати мінімум у півтора раза в зв'язку з високою інфляцією в останні роки.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 15 вересня подав до Ради проект державного бюджету на 2017 рік із доходами 706,3 млрд гривень, витратами 775,3 млрд гривень і дефіцитом 77,5 млрд гривень.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n406685
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору