EN|RU|UK
 Політика України
  3682  42

 Результати виборів до Держдуми не змінять політики Путіна щодо України, - нардеп Денисенко

Вибори в Державну Думу РФ, які відбулися 18 вересня, нічого не змінять у політиці російської влади.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко на своїй сторінці в Facebook.

"Вибори нічого не зміинли ні у внутрішній, ні у зовнішній політиці. Путін може повторити за Медведчуком "Власть сильна как никогда", але на відміну від України у Путіна нема опозиції взагалі. Тому розмови про ослаблення режиму - це пусті балачки", - пише він.

"Зараз головна дискусія точиться про те, що низька явка говорить про делегітимізацію влади Путіна. Насправді - це міф, яким хоче тішити себе опозиція. Путін отримав конституційну більшість. І навіть у столиці третина населення голосувала за його партію. Простіше кажучи, влада все ще міцно стоїть на ногах, а опозиції, як такої, просто не існує. Принаймні поки що", - зазначив парламентарій.

"Низька явка не є проблемою і для майбутніх президентських виборів. За Путіна прийде голосувати набагато більше людей, і це прекрасно розуміють у Кремлі", - вважає політик.

"Низка країн не визнали результатів виборів у Держдуму, але лише в частині голосування в Криму. Простіше кажучи, нове керівництво Держдуми буде перебувати в напівпідвішеному стані. Проте, говорити про повну обструкцію просто не доводиться. Найближчим часом вся робота дипломатії РФ буде полягати в тому, щоб добитися від умовних чехів чи словаків прямих контактів із керівництвом Держдуми, і я впевнений, що будуть знайдені якісь квазіваріанти, на які закриє очі Брюсель і які розпіаряться росіянами і нашими зрадофілами", - пише Денисенко.

"Єдине невирішене питання внутрішньої політики - Дмитро Медведєв. Знімати його не можна, бо він не має політичних амбіцій і ручний, Але його треба знімати, бо треба щось робити з економікою. Цей "казус Медвєдєва" є великим позитивом для нас, бо саме через нього економіка РФ буде продовжувати валитися, а значить ресурсів для геополітичних прожектів ставатиме менше", - підкреслив депутат.

"У середньостроковій перспективі політика Путіна щодо України залишається незмінною. Чи варто очікувати повномасштабних бойових дій? На жаль, виключити цей варіант розвитку не можна і треба готуватися до нього", - заявив він.

"У внутрішній політиці Путін буде йти шляхом ще більшого закручування гайок. Симптоматично, що газета "Коммерсант", яка останнім часом стала головним "зливним бачком для російських еліт" саме в день виборів оприлюднили дані про створення міністерства держбезбеки зразка саме сталінського МДБ. Тобто, на базі ФСБ буде утворено надорган в статусі міністерства, який буде курувати найбільш резонансні срави Росії", - зазначив парламентарій.

"Повалення режиму Путіна найближчим часом взагалі не проглядається. Він зачистив своє старе оточення із кооператива "Озеро", а нове покоління ще не окріпло настільки, щоб почати гратися в велику політику. Він став одним єдиним гравцем і в цьому його найбільша слабкість - тепер все залежить від його самопочуття і роботи його головного мозку", - пише Денисенко.

"З приємного: ублюдок Вадим Колєсніченко балотувався від партії "Родіна" і благополучно вкотре пролетів", - додав він.
Нагадаємо, після обробки 93% бюлетенів з'ясувалося, що в Держдуму пройшли чотири партії - "Єдина Росія", КПРФ, ЛДПР і "Справедлива Росія". Єдинороcи набрали 54,16% голосів, комуністи - 13,51%, ЛДПР - 13,29%, а "Справедлива Росія" - 6,19%. Явка на виборах становила 47,81%, що є найнижчим показником в історії РФ.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n406673
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору