EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  6914  43
Матеріали за темою:

 Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тисяч українських військовослужбовців, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що від початку року в ЗСУ прийшли 60 тис. добровольців.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив він на зустрічі з українською громадою у США в Нью-Йорку.

"Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. українських військовослужбовців. Я сказав, що не буду оголошувати мобілізацію, щоб потім шукати дезертирів, а сказав, що буду брати добровольців і це себе повністю виправдало", - сказав Порошенко.

За його словами, сьогодні військовослужбовців тренують на високому рівні, проводять навчання, вони належно одягнені, нагодовані й озброєні.

Також читайте: Генштаб ЗСУ роз'яснив переваги укладання контракту для мобілізованих

"Сьогодні ми чітко знаємо, що є кому захищати Україну", - сказав Президент.

"Ми наступного року витратимо на армію 129 млрд грн, це понад 5 млрд доларів. Якби не було війни і ці 5 млрд доларів було би спрямовано на розвиток України, нам не потрібна була б ні допомога США, ні допомога МВФ, ми б отримали її у рази меншу, але ми захищаємо свої землі, і нічого важливішого понад це немає ", - додав Порошенко.

Читайте також: Україна, як і раніше, зацікавлена у тому, щоб Захід надав летальну зброю, - Порошенко

Нагадаємо, 12 липня Верховна Рада підтримала в цілому законопроект №4689 про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення окремих положень), який дозволяє військовослужбовцям розривати безстрокові контракти зі ЗСУ під час особливого періоду. У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що від початку дії особливого періоду військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період запропоновано укладати контракт терміном до кінця особливого періоду й оголошення рішення про демобілізацію. Фактично це означає, що контракти укладають на невизначений термін, оскільки дата закінчення дії особливого періоду невідома. Це суперечить принципам договірного права і є дискримінаційним стосовно групи військовослужбовців, які на той момент пов'язані умовами таких безстрокових контрактів. Ці зміни в закон передбачають положення, згідно з яким військовослужбовцям, які вже уклали контракти зі Збройними силами України під час дії особливого періоду, нададуть право переукласти контракт терміном на 6 місяців. Укладення такого нового контракту буде підставою для розірвання попереднього.Источник: https://censor.net.ua/ua/n406595
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору