EN|RU|UK
 За кордоном
  19320  64

 Суд зобов'язав російську газету "Ведомости" знищити тираж номера, в якому опублікували матеріал про будинок голови "Роснафти" в Барвисі

Крім видалення матеріалу з сайту, як повідомляють ЗМІ, видання має знищити залишки тиражу номера газети від 20 липня з публікацією.

Останкінський суд Москви задовольнив позов голови "Роснафти" Ігоря Сєчіна до газети "Ведомости" і наказав виданню видалити статтю про його будинок у Барвисі, повідомляє РИА Новости.

Суд визнав, що матеріал "Сєчін в'є гніздо в Барвисі" порушив право глави "Роснафти" на недоторканність приватного життя. У статті стверджувалося, що Сєчін будує заміський будинок на Рубльовці.

Крім видалення матеріалу з сайту, як повідомляють ЗМІ, видання має знищити залишки тиражу номера газети від 20 липня з публікацією.

Представники позивача в суді наполягали на тому, що журналісти порушили конституційні права Сєчіна - розголосили відомості про його родину, розкрили особисті та майнові відносини з колишньою дружиною, а також теперішнє і майбутнє місце проживання дітей.


Читайте також: Суд продовжив арешт підозрюваному в державній зраді Краснову

"Відповідачі всебічно порушили право на приватне життя. Цинічно винесли на обговорення інформацію про сокровенні аспекти приватного життя позивача з метою задоволення цікавості публіки", - заявив представник позивача в суді.

У "Ведомостях" відзначали, що інформацію взяли з відкритих джерел. Відповідач також спробував переконати суд у тому, що опублікована інформація становить суспільний інтерес.

На думку адвокатів Сєчіна, незважаючи на те, що позивач є відомою особою, задоволення цікавості читачів щодо подробиць його приватного життя не може вважатися суспільним чи іншим публічним інтересом.

28 вересня у Басманному суді розпочнеться розгляд позову Сєчіна до іншого видання - "Нової газети". Вона написала про яхту St. Princess Olga вартістю не менше 100 мільйонів доларів, яка, імовірно, належить його дружині.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n406429
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору