EN|RU|UK
 Політика України
  13283  83

 Львівські громадські організації вимагають відкликати нардепа Добродомова за антидержавну діяльність. ДОКУМЕНТ

Учасники Форуму громадських організацій, який відбувся у Львові 13 вересня, звернулися до керівництва України з вимогою навести лад у сфері інформаційної безпеки держави.

Про це повідомляють "Українські новини".

Зокрема, авторитетні громадські діячі переконані: на час воєнних дій слід відібрати ліцензії в "Інтера" та інших проросійських ЗМІ в Україні. А народних депутатів, які були викриті у співпраці з російськими спецслужбами або діяли в інтересах російської пропаганди, - позбавляти мандатів за антидержавну діяльність, внісши відповідні зміни до законодавства.

Текст звернення був оприлюднений 14 вересня на прес-конференції у Львові.

Подаємо його повнотекстово:

"Президентові України п.П.Порошенку
Голові Верховної Ради п.А.Парубію
Прем'єр-міністру п.В.Гройсману

Шановний Президенте України, Голово Верховної Ради і Премєр-міністре!

Ми неодноразово попереджали владу і суспільство про зростаючу загрозу інформаційної зброї Росії у війні проти України. Якщо військову навалу ворога вдалося зупинити, то на інформаційному фронті він успішно наступає, бо протидії йому майже не було. Українське інформаційне поле залишається незахищеним. Останні події навколо телеканалу "Інтер" сповна розкрили глибину існуючої проблеми: втягування в орбіту проросійської пропаганди не лише окремих українських ЗМІ, а й деяких народних депутатів, чиновників, громадських і політичних діячів.

Історія з "Інтером" - це, радше, серйозне застереження владі і журналістам, які легковажно, безвідповідально поставилися до налагодження системної протидії інформаційній агресії Кремля. Адже цей канал ще під час Помаранчевої революції провадив відверто антиукраїнську інформаційну політику. Вона залишалася ворожою увесь цей час, бо такою є позиція його господарів, відомих промосковських олігархів Льовочкіна і Фірташа.

Невже аж потрібні були публічні зізнання агента ворожих спецслужб М.Столярової, щоби побачити антиукраїнську редакційну політику "Інтера" та його завсідників, друзів М.Столярової - народних депутатів С.Капліна, Д. Добродомова, Б.Берези. Де були СБУ, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, міністерство з питань інформації. Майже два роки вся країна з обуренням дивилися, як група цих осіб постійно на цьому каналі паплюжила нашу державу, сіяла ворожнечу, ширила брехню. Цей суцільний потік негативу дезорієнтував людей, множив зневіру і розбрат. Силовики та контролюючі органи не помічали, що діяльність цієї організованої групи цілком вписується у концепцію воєнної докрини Росії, згідно якої досягнення статегічної мети відбувається за рахунок "переміщення воєнних небезпек і воєнних загроз в інформаційно- психологічний простір, у внутрішню сферу країни противника".

Запопадливі друзі московської пропагандистки не обмежували свою брудну діяльність територією України. С.Каплін навіть їздив у Страсбург і звідтам на всю Європу істерично кричав, що в Україні відсутні демократія, свобода слова. Брехня шокувала європейців. Але не наші спецслужби. Та Капліну все сходить з рук. Мабуть через те, що у нас, незважаючи на війну, безмежна демократія і безмірна толерантність. Навіть на шкоду своєму народу і на користь ворогу.

Усім давно була відома промосковська позиція Д, Добродомова, котрий завше був по інший бік барикад, а під час Євромайдану активно протидіяв визвольному руху, намагався у силовий спосіб розігнати обласну координаційну раду національного спротиву у Львові (штаб Майдану). Вона об'єднувала усі національно-патріотичні партії і організації, революційне студентство. Коли цей задум не вдався, Добродомов пішов на нровокацію; почав створювати паралельну координаційну раду, аби паралізувати роботу діючої ради.

Безпринципний журналіст Д. Добродомов, за словами директора медіа-холдингу ZlK Ігоря Туркевича, зробив стрімку кар'єру, бо "використовував ресурс і бренд каналу у своїх цілях". Так само на виборах він використовував бренд і підтримку блоку П.Порошенка, а потім вийшов з фракції Порошенка і сформував власну депутатську групу. Інформаційну політику Д.Добродомова і його оточення курувала координувала вже згаданий агент російських спецслужб і українофобка М. Столярова.

За сприяння цієї ж московської пропагандистки формують власні політичні партії Д.Добродомов та С.Каплін. Тепер під її диригуванням вони виступають дуетом.

Так само безкарно обливає брудом всіх і все ще один одіозний депутат В.Рабинович, який разом із затятим українофобом депутатом Муравйовим також створив свою партію прокремлівського спрямування. Їхні антидержавні витівки і брехня не мають меж. Зокрема, у медіа вони цинічно заявляють про неправомірність перебування українських військ на Донбасі, поширюють маячню про те, що українські патріоти "кришують" наркоторгівлю, трансплантацію людських органів на Донбасі, та інші бздури російської пропаганди.

Хто зупинить цих негідників?

Ні для кого не є секретом, що у ЗМІ активно паплюжать все українське співучасники злочинів проти Майдану - Бойко, Льовочкін, Вілкул, Колесніков та інші колишні "регіонали", у яких руки по лікоть у крові і які давно мали би бути за гратами. А відома регіоналка Ганна Герман навіть створює свою радіостанцію.

Така толерантність без берегів серйозно загрожує самому існуванню нашої держави.

Шановні достойники! Йде війна не на життя, а на смерть. Слід негайно припинити бавитися в надмірну демократію, зупинити цю вакханалію вседозволеності і навести лад у сфері інформаційної безпеки. Адже для цього є конституційні підстави. Стаття 34 Основного закону звучить: "Здійснення цих прав (на свободу думки і слова) може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку".

На час воєнних дій каналу "Інтер" та іншим проросійським ЗМІ необхідно відібрати ліцензії. Народних депутатів, які були викриті у співпраці з російськими спецслужбами або діяли в інтересах російської пропаганди, варто позбавляти мандатів за антидержавну діяльність і відкликати їх з Верховної Ради.

З цією метою слід негайно внести зміни в Закон "Про статус народного депутата" та в інше законодавство, щоби забезпечили механізм відкликання парламентарів.

Відповідальна українська громадськість стане дієвим помічником державних інституцій у боротьбі з ворожою пропагандою, усіма, хто зраджує виборців і Україну.

Сподіваємось на Вашу мудру і рішучу державницьку позицію з тим, щоби якнайшвидше зупинити зухвалу інформаційну агресію Росії, так само як зупинили збройну. У цьому ми готові надати Вам всебічну допомогу.

Всеукраїнський форум громадських організацій

13 вересня 2016р. м. Львів".

док

док

док


Перелік організацій, які підписалися під зверненням до керівництва держави з вимогою зупинити зухвалу інформаційну агресію Росії проти України:

Львівська обласна ОУН

Конгрес української інтелігенції Львівщини

Львівське обласне відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів

Всеукраїнське товариство політв'язнів і репресованих

Львівська крайова організація Асоціації українських правників

Львівська організація Національної Спілки Архітекторів

Львівська обласна організація «Спілка Офіцерів»

Ліга творчої інтелігенції Львівщини

Спілка політичних в'язнів України

Львівське регіональне суспільно-культурне товариство «Надсяння»

Львівська обласна організація «Просвіта»

Львівська обласна організація Всеукраїнської Ліги українських жінок

Жіноче християнське марійське товариство «Милосердя»

Всеукраїнська громадська організація «Союз українок»

Асоціація видавців і книгорозповсюджувачів

Клуб української греко-католицької інтелігенції

Громадська організація «Святий Юр»

Суспільно-культурне товариство «Холмщина»

Суспільно-культурне товариство «Любачівщина»

Суспільно-культурне товариство «Гуцульщина»

Львівське громадське культурно-освітнє товариство «Тернопільщина»

Источник: https://censor.net.ua/ua/n406165
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору